Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
Ti Boga mi ko dijete , pa ideja čovjeku dođe odjednom i nadahnuće ...sinoć mislio jedno danas drugo jebiga.
Nego zbog povećanog obima posla primoran sam tražit asistenta , inbox mi gori . Jesi li zainteresovan da te ugradim u biznis?
Zemo,mogu li ja biti asistent pola meni pola šarcu dajem!
 
Член од
12 декември 2019
Мислења
82
Поени од реакции
136
Evo dok nismo počeli sa nacionalnošću i zapucali još jednom jedni na druge i nakon veoma uspešne kobile od koje je 90% foruma postalo " besno :vozbud: "

Vraćamo se u mladost pre nego nas politika zavadila, sa mladom Jugoslovenkom :pos:
prvih pet na PM dobija jugoslovenku, bez pipanja :shok2: samo gledanje i to u stbem ili stalker player v3 :pistoldz:

Screenshot_1.jpg
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
450
Поени од реакции
263
Evo dok nismo počeli sa nacionalnošću i zapucali još jednom jedni na druge i nakon veoma uspešne kobile od koje je 90% foruma postalo " besno :vozbud: "

Vraćamo se u mladost pre nego nas politika zavadila, sa mladom Jugoslovenkom :pos:
prvih pet na PM dobija jugoslovenku, bez pipanja :shok2: samo gledanje i to u stbem ili stalker player v3 :pistoldz:

Прегледај го приврзокот 231683
guraj
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Член од
12 декември 2019
Мислења
82
Поени од реакции
136
Odoše sve Jugoslovenke
Автоматски споено мислење:

 
Последно уредено:
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
Член од
12 декември 2019
Мислења
82
Поени од реакции
136
Neodgovara mu to ti i kaze da nisi fer sto si oktrecio na slici dole (belo mu sve deo-delove linka ) pre /get.php?


Nisi fer sto si krecio delove linka
Lepoh mu rekao da ne razumem, al ne vredi, ja ne razumem, a on ponavlja isto, a sve k... (da ne ponavljam muka mi je) otišle!
 

Jimmy

Организатор
Член од
26 мај 2006
Мислења
927
Поени од реакции
312
Prijavljam se i ja ako moze za ta besna kobila.. Ako je jos tu. Hvala unaprijed. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom