Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
освен STB емулаторот за андроид,,има ли друга апликација??за портал со мак?

досега сум немал ваков случај,,,,работи на shabazov stalker player...не работи на stb na Bluestrack,,,,мислев ајде до него е,,,
ама пробав на андроид бокс,,не работи,,,а на Shabazoc stalker player работи,,,,,,,малку чудно)))
за windows dosega имаше само алфа верзија на Yasem,,,,,ама сега shabaz stalcer player 2 верзија излезе солидеn,,,,3 ката не сум ја тестирал многу
Ott Navigator
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
Pozdrav društvo!Šta se događa?Postali smo neaktivni,prvi ja pa i ostali ,čast izuzecima.Prije dva-tri mjeseca nisi mogao pregledat sve postove šta je sve toga bilo..Gledam danas samo desetak od toga pola tipa dobro jutro i sl.Neki ljudi uopće nema koji su prije pola godine tu bili svakodnevno.Valjda je razlog što nikom više netrebaju liste i mac adrese.Pozdrav svima!
 

bak

Член од
27 март 2009
Мислења
37
Поени од реакции
1
Zdravo na site moze je jedna lista vo paraka sa nasi exyu i makedonski kanali
Pozdrav
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Pozdrav društvo!Šta se događa?Postali smo neaktivni,prvi ja pa i ostali ,čast izuzecima.Prije dva-tri mjeseca nisi mogao pregledat sve postove šta je sve toga bilo..Gledam danas samo desetak od toga pola tipa dobro jutro i sl.Neki ljudi uopće nema koji su prije pola godine tu bili svakodnevno.Valjda je razlog što nikom više netrebaju liste i mac adrese.Pozdrav svima!
Nije to do lista !
Moramo priznati, da bez "talasanja" i sitnih provokacija, nema "akcije" !
Ali to se uvek pogresno protumaci, tako da ladno i ban mozes "popiti" !
(a, ja kazem - bolje pan nego ban) ;):):D
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
32
Поени од реакции
16
Pozdrav. Može li mi neko poslati stabilan stb adresu i mac za mađarske i ex yu programe?
Hvala.
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Pozdrav društvo!Šta se događa?Postali smo neaktivni,prvi ja pa i ostali ,čast izuzecima.Prije dva-tri mjeseca nisi mogao pregledat sve postove šta je sve toga bilo..Gledam danas samo desetak od toga pola tipa dobro jutro i sl.Neki ljudi uopće nema koji su prije pola godine tu bili svakodnevno.Valjda je razlog što nikom više netrebaju liste i mac adrese.Pozdrav svima!
To ti je zatišje prid buru.
 

bak

Член од
27 март 2009
Мислења
37
Поени од реакции
1
Sta se desava sa clientsportal,jer imao sam od jedan prijatel lista se downloadira ali kanali ne otvaraju
 

Kajgana Shop

На врв Bottom