Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 декември 2017
Мислења
112
Поени од реакции
180
Ajd vi koji "klepate" MACove kad već pričate za http://xt.bossna-caffe.com:25461 ima netko neki MAC da mi pošalje na PP da vidim kakva je to lista koju svi tražite...
Hvala!!
Ima makova puna polja..samo nisu vrijedni za gledanje. Mnogo boljih portala ima. Ne znam samo sta svi navaljuju oko gradine, bitke, 2 brata i ostalih kad su samo obicni serveri od amatera koji i ne znaju da linkuju "svoj" kanal sa filmovima koji su se prikazivali na nacionalnim televizijama i VELIIIIIKIIIM LOGOOO pokrivenim svojim. Budite malo mastoviti, logo se moze sakriti sa postojecim programima i postaviti svoj da bude profesionalno a ne sa reklamom na pola ekrana. Sramota da vam neko placa za to. I ovdje kao i na drugim nasim forumima gazde sa uneredjenom stolicom ispituju i traze razlog kako jos uvijek moze neko da mu pokupi materijal. Nije to problem nego kako sve to zastititi. Izvinite na oduzetom vremenu ali matorac je morao nesto da napise i ne obracajte paznju na to. Zivi i zdravi bili a makova bice i kad nas ne bude...;-)
P.S.
Marko ako sam za hladjenje ne bunim se..;-)
 
Член од
18 март 2019
Мислења
592
Поени од реакции
2.438
Ima makova puna polja..samo nisu vrijedni za gledanje. Mnogo boljih portala ima. Ne znam samo sta svi navaljuju oko gradine, bitke, 2 brata i ostalih kad su samo obicni serveri od amatera koji i ne znaju da linkuju "svoj" kanal sa filmovima koji su se prikazivali na nacionalnim televizijama i VELIIIIIKIIIM LOGOOO pokrivenim svojim. Budite malo mastoviti, logo se moze sakriti sa postojecim programima i postaviti svoj da bude profesionalno a ne sa reklamom na pola ekrana. Sramota da vam neko placa za to. I ovdje kao i na drugim nasim forumima gazde sa uneredjenom stolicom ispituju i traze razlog kako jos uvijek moze neko da mu pokupi materijal. Nije to problem nego kako sve to zastititi. Izvinite na oduzetom vremenu ali matorac je morao nesto da napise i ne obracajte paznju na to. Zivi i zdravi bili a makova bice i kad nas ne bude...;-)
P.S.
Marko ako sam za hladjenje ne bunim se..;-)
ako ne valja portal bossna.caffe molim te napiši koji su to najbolji portali s najviše HD ili 4K exyu i sportskih kanala... kad se već hvališ da imaš pošalji na PP neki portal i MAC da isprobam to što ti kažeš da je bolje i kvalitetnije...
Hvala!
Pozdrav!!
 
Член од
11 декември 2017
Мислења
112
Поени од реакции
180
Pa mozes imati 4K od lokalnih kanala ali izvor zna se koji je. Aj da nisam odavde i da ne znam o cemu se radi mozda bi se ugasio ili ne bi komentirao. Uglavnom, svako svoga konja hvali ali kad se hvali i uzdise nesto sto ne dolici nekoj kvaliteti onda ne mogu da sutim. Sto se tice boljih portala ima ih mnogo i u vecem su rangu od "exyu" portala. Mac neces dobiti od mene jer ko si ti da ti ja nesto dokazujem. Cuvaj se svoje baste, zaljevaj kad je suho i ne dopustaj korov da raste. A kod komsije krava neka crkne...sta tebe briga...:)
 
Член од
11 декември 2017
Мислења
112
Поени од реакции
180
Hvala lijepa jako ste ljubazni!
Nemoj me pogresno shvatiti, ja sam kupovao skoro od svih nasih tkz. gazdi IPTV i dok mi se vidici nisu otvorili na druge strane pa uvidio sta je usluga i kvalitet onda imam pravo reci svoje misljenje. Cast izuzecima da ih ne nabrajam ovdje ali mali je broj njih. Ostalo ...brrr... Tih MaC-ova nemam za djeljenje jer ih ja koristim...sorry. Ziv i zdrav bio pa pivo popio u ove sitne sate...:)
 
Член од
18 март 2019
Мислења
592
Поени од реакции
2.438
Ma nije problem... al kad već znaš kvalitetnije portale daj napiši popis od tih portala možda neko ima neku listu s tih portala koji su puno bolji da isprobamo... ovde nije ničija obaveza da "mora" nekome nešto poslati...
sve je dobra volja...
i sve funkcioniše na principu ROBIN HOODa...
tu neki heroji koji znaju koristit alate za skeniranje posude od veliki gazda par listi i podjele sirotinji koji nemaju novaca na bacanje da kupuju te iste liste pa do kud ide ide...
Živ i zdrav bio i ti gospodine!!
 
Член од
11 декември 2017
Мислења
112
Поени од реакции
180
Ma nije problem... al kad već znaš kvalitetnije portale daj napiši popis od tih portala možda neko ima neku listu s tih portala koji su puno bolji da isprobamo... ovde nije ničija obaveza da "mora" nekome nešto poslati...
sve je dobra volja...
i sve funkcioniše na principu ROBIN HOODa...
tu neki heroji koji znaju koristit alate za skeniranje posude od veliki gazda par listi i podjele sirotinji koji nemaju novaca na bacanje da kupuju te iste liste pa do kud ide ide...
Živ i zdrav bio i ti gospodine!!
Pogledaj PM...
 
Член од
7 септември 2019
Мислења
24
Поени од реакции
4
Последно уредено:
Член од
12 декември 2019
Мислења
82
Поени од реакции
136
Dobro jutro

Bosna liste sve i jedna, bitka, ludzbunjennormalan, dva brata, kamiondžije, gradina .... po meni sve slične (iste) sa dva izvora dolaze, uređene za balkan i gastarbajtere (za one koji neće prstom da mrdnu da urede listu u notepad ++). A jedina odlika svih je da ih jašu svi ko nenormalni, veliku većinu nemožeš pogledati, a da ne zabode ili zasecka. Je.eš takve liste!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom