Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
Pa normalno dosada , rasterali su pojedinci odavde clanove koji su godinama dolazili na kajganu ,nema dve trcine starih clanova,ja sam nekad voleo uvek da dodjem na kajganu,znam ljude po 10 -12 godina koji su ovde bili i svi mi kazu neidem vise na kajganu ili retko idem na kajganu kazu mi svi kupljen moderator prodao se za liste i programe i podrzava i tolerise ekipu sa pozitive ,mogu da pisu i rade sta hoce na kajgani ,ma i ja sve redje svracam ,ako se promeni nekad atmosfera i ovaj modrerator sto je zaveo policijski cas i koji odredjuje i sugerise ljudima sta ce da pisu i sta ce da misle i ako deli ljudima neke negativne poene ako slucajno okace sliku i brise postove (pobrkao covek malo loncice sta treba a sta netreba da radi,ali to je vec njegov problem)mozda i ja svratim jednog dana ako ova tema bude ono sto je nekad bila.Ovo je strasno o kakvim glupostima se pise u ovoj temi,ok treba narod da se druzi ali jos malo ce recepte ovde da razmenjuju o kolacima i koktelima.Fale samo jos reklame od 14 minuta i da covek pomisli da gleda neki los kanal.
Sad ce opet ovaj filozof da analizira i drzi oce nas za sve ovo gore napisano.
Analizirace mene i moje pisanije a nece da analizira gde je staro clanstvo sa ovog foruma i zasto ih nema vise.
Nece da analizira zasto se ovde o svemu pise sem o internet radio i televiziji.

Sve ovo gore napisano samo zato sto mi je zao da gledam u sta se pretvorio ovaj deo na kajgani gde smo mnogi ostavili dane i mesece i godine.
:facepalm:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom