Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Sve si u pravu da je i prije postojalo ali treba priznati da je on to ipak uokvirio u jednu najljepsu cjelinu i podijelio svoj rad s ljudima. Kakve meni koristi sto neki informaticar to ima samo za sebe . Bas nikakve !
Po meni sranje ako ćemo iskreno.. Ja tv gledam na tv a ne na pc... Znaći nabolje je 'ono' sa sf foruma... Jel mozes gledat gdje hoćeš.. TV
Автоматски споено мислење:

Znaći pohvale za SF
 
Член од
12 декември 2019
Мислења
82
Поени од реакции
136
Sve si u pravu da je i prije postojalo ali treba priznati da je on to ipak uokvirio u jednu najljepsu cjelinu i podijelio svoj rad s ljudima. Kakve meni koristi sto neki informaticar to ima samo za sebe . Bas nikakve !
Evo predloga za sve it stručnjake, informatičare, android magove ... Napravite iptv android app kao što je Sahbazov player sa skriptama koje će prejebati i play-token i geo lokaciju i mislim da ćete zgrnuti veliku lovu :D
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Po meni sranje ako ćemo iskreno.. Ja tv gledam na tv a ne na pc... Znaći nabolje je 'ono' sa sf foruma... Jel mozes gledat gdje hoćeš.. TV
Автоматски споено мислење:

Znaći pohvale za SF
Pokazivao sam ZugZangu taj player Sahbazov i predlagao mu da napravi nesto slicno jer bi mozda mogao i to prodavati , kaze da se ne isplati jer postoji nesto puno efikasnije i sto ljudi uglavnom u svijetu koriste za gledanje tv-a a to je android box.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Evo predloga za sve it stručnjake, informatičare, android magove ... Napravite iptv android app kao što je Sahbazov player sa skriptama koje će prejebati i play-token i geo lokaciju i mislim da ćete zgrnuti veliku lovu :D
Android app postoje: stbemu, Ott Navigator, Kodi.
Za PC je postojao i do sada Kodi.
Ekipa da SF je otisla korak dalje pa je za svoje vip clanove digla server na epg i oni su to mogli i mogu gledati i na smarttv i ostalim uredjajima. Ali, ocito se moze gledati ovako ili onako, ne vidim problem osim u cinjenici da su to liste b kategorije pa svako malo stanu, jbg :(
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
I šta prodaje taj tvoj ZugZang ?
Evo ima popust za Kinesku Novu.

Автоматски споено мислење:

Ima li polovne robe kod tog tvov ZugZanga, šta nudi Second Hand???
Ma objektivno je skup zato sto prodaje iskljucivo za bitcoin pa dok kupis bitcoin paypalom i poplacas sve provizije ono sto mu je cijena 20 dolara izadje te 30-40 dolara zavisno po kojem kupovnom kursu kupis bitcoin.
Ali nece nikako drugacije da radi jer nije legalno jebiga.
 
Член од
12 декември 2019
Мислења
82
Поени од реакции
136
Android app postoje: stbemu, Ott Navigator, Kodi.
Za PC je postojao i do sada Kodi.
Ekipa da SF je otisla korak dalje pa je za svoje vip clanove digla server na epg i oni su to mogli i mogu gledati i na smarttv i ostalim uredjajima. Ali, ocito se moze gledati ovako ili onako, ne vidim problem osim u cinjenici da su to liste b kategorije pa svako malo stanu, jbg :(
Mislim da me nisi dobro razumeo, znam ja za sve te aplikacije ali makovi koji su definitivno ispravni ne rade u stbemu, ott navigator, iptv smarters, kodi ... iz razloga što imaju zaštitu play_token ili geo lokacijsku , e sad isti taj ispravni mak od recimo bitke, kamiondžija ... radi u Sahbazovom playeru, naravno ovaj player nemožeš gledati na TV osim da spajaš računar i tv. Pričam o android app koja će se ponašati isto kao Sahbaz player na pc, samo na nekom android uređaju, ako Sahbaz može da napravi za pc sigurno može neko da napravi i za android, e za takvog sam mislio da će da zaradi lovu!
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.118
Evo ima popust za Kinesku Novu.

Автоматски споено мислење:


Ma objektivno je skup zato sto prodaje iskljucivo za bitcoin pa dok kupis bitcoin paypalom i poplacas sve provizije ono sto mu je cijena 20 dolara izadje te 30-40 dolara zavisno po kojem kupovnom kursu kupis bitcoin.
Ali nece nikako drugacije da radi jer nije legalno jebiga.
Pa, hoču ti reči, da se ne mucimo i mi sa ovih valuta...prodaj ti to nama upola cijene...i svi srečni kao nekada - šta kaže Dara Bubamara.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Ja i vjerujem dosta njih još, gledamo sada i gledali smo prije i bitku i sve ostalo bilo play token ili bilo sta drugo na tv... Pa ljudi moji android tv ili box i pići.. Pa nemate uopće ideja... Svaki ali svaki stb vrti svaki ispravni mac bio on playtoken ili ne.. A geo blok hm, pa instalirati app nord vpn ili drugu i pokreniti da radi u pozadini.. Pa malo mučnite glavim. Nije to programiranje nego zdrav razum...
 
Член од
12 декември 2019
Мислења
82
Поени од реакции
136
Ja i vjerujem dosta njih još, gledamo sada i gledali smo prije i bitku i sve ostalo bilo play token ili bilo sta drugo na tv... Pa ljudi moji android tv ili box i pići.. Pa nemate uopće ideja... Svaki ali svaki stb vrti svaki ispravni mac bio on playtoken ili ne.. A geo blok hm, pa instalirati app nord vpn ili drugu i pokreniti da radi u pozadini.. Pa malo mučnite glavim. Nije to programiranje nego zdrav razum...
Evo ja priznajem da neznam, pa ako hoćeš da podeliš ideju imam listu bitke koja mi radi u Sahbaz playeru, a u ott navigatoru izbacuje error play_token, u stbem neće ni da očita, iptv smarters error... upalim Norvpn izmenjam xxx lokacija ništa, vratim se na Sahbaz player radi. Evo kaži mi u čemu je trik?
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Evo ja priznajem da neznam, pa ako hoćeš da podeliš ideju imam listu bitke koja mi radi u Sahbaz playeru, a u ott navigatoru izbacuje error play_token, u stbem neće ni da očita, iptv smarters error... upalim Norvpn izmenjam xxx lokacija ništa, vratim se na Sahbaz player radi. Evo kaži mi u čemu je trik?
Vise puta sam pisao, mac koji je radio u stb posle probe u Sahbaz playeru vise nece ni u stb ni u ostale ali radi u Sahbaz.Zasto pojma nemam,ali probano vise puta i definitivno ima nesto e sad...

Inace sve liste normalno rade u stb pa i bitka.
 
Член од
12 декември 2019
Мислења
82
Поени од реакции
136
Vise puta sam pisao, mac koji je radio u stb posle probe u Sahbaz playeru vise nece ni u stb ni u ostale ali radi u Sahbaz.Zasto pojma nemam,ali probano vise puta i definitivno ima nesto e sad...

Inace sve liste normalno rade u stb pa i bitka.
Na to sam i ja mislio, ali nije do Sahbaz playera, npr. nova sveža lista od kamiondžija više konekcija, nije testirana ni u jednom od alata, ubacim u stbemu ništa, ott navigator play_token error, izmenjam lokacije u Nordvpn ništa. Testiram aktivnost - aktivna, ubacim u Sahbaz player radi bez promene lokacije, sačuvam je u profilu i pokrenem sutradan u Sahbazu radi. E sad po nekoj logici ovaj player ima skriptu koja prejebe sve zaštite koju su strimeri stavili. Takva app za android koliko ja znam ne postoji trenutno
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Vise puta sam pisao, mac koji je radio u stb posle probe u Sahbaz playeru vise nece ni u stb ni u ostale ali radi u Sahbaz.Zasto pojma nemam,ali probano vise puta i definitivno ima nesto e sad...

Inace sve liste normalno rade u stb pa i bitka.
sahbaz player je u stvari crna rupa :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom