Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 мај 2017
Мислења
208
Поени од реакции
373
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Bitka i ostali normalno rade ako trazite mac adrese koje nisu "kompromitirane" tj. nisu nadjene nekakvim mac kombo listama podijeljenim "u povjerenju" i sl.
Poanta cijele price je da se svi kunu da ovo rade iz hobija i zajebancije. E sad, po nekakvoj definiciji, hobi bi trebao biti aktivnost u slobodno vrijeme, za ubiti dosadu i sl., ako ti neko da skener i mac combo, po kom osnovu je to hobi, jbg, sve si dobio "na tacni" a trazis stvari koje je pronasao onaj koji ti je to dao? :toe:
Posljedicno, vecina visi na istim serverima i pronadje iste mac adrese pa se dogadja to sto se dogadja, malo rovajte po drugim rangovima i sve pet.:)
 
Член од
12 декември 2019
Мислења
82
Поени од реакции
136
Bitka i ostali normalno rade ako trazite mac adrese koje nisu "kompromitirane" tj. nisu nadjene nekakvim mac kombo listama podijeljenim "u povjerenju" i sl.
Poanta cijele price je da se svi kunu da ovo rade iz hobija i zajebancije. E sad, po nekakvoj definiciji, hobi bi trebao biti aktivnost u slobodno vrijeme, za ubiti dosadu i sl., ako ti neko da skener i mac combo, po kom osnovu je to hobi, jbg, sve si dobio "na tacni" a trazis stvari koje je pronasao onaj koji ti je to dao? :toe:
Posljedicno, vecina visi na istim serverima i pronadje iste mac adrese pa se dogadja to sto se dogadja, malo rovajte po drugim rangovima i sve pet.:)
Mislim da si sve u pravu što si napisao, ali mi nije jasno kako ove što su kompromitovane rade u stalker playeru, a nigde drugde ne rade, da li ima neku skriptu u playeru koja prejebe i token i geo zaštitu?
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Mislim da si sve u pravu što si napisao, ali mi nije jasno kako ove što su kompromitovane rade u stalker playeru, a nigde drugde ne rade, da li ima neku skriptu u playeru koja prejebe i token i geo zaštitu?
Nema jbg, po gornjim naputcima nadjes onu koja radi, sva mudrolija.
Kad se povela prica o gorepomenutom serveru nasao sam jednu mac adresu i gle cuda, radi vec 15-ak dana.
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
@dadoxy ,@ilince ако не прекинете да се препукувате,,,,,и решавате вашите лични фрустрации,,,,,ќе морам да ве БАНирам!!!!!
 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
@dadoxy ,@ilince ако не прекинете да се препукувате,,,,,и решавате вашите лични фрустрации,,,,,че морам да ве БАНирам!!!!!
Ti radi samo svoj posao druze. Ja stojim iza svega sto napisem tu . Ovo je vec drugi put da lik nicim izazvan nasrce na mene , a mene je zivot ucio da se branim kada me napadaju. Vjerovatno mu smeta moj avatar. Pozdrav tebi. ;)
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Ti radi samo svoj posao druze. Ja stojim iza svega sto napisem tu . Ovo je vec drugi put da lik nicim izazvan nasrce na mene , a mene je zivot ucio da se branim kada me napadaju. Vjerovatno mu smeta moj avatar. Pozdrav tebi. ;)
неможам да го читам секој ваш пост
тој веќе пушти пријава,за твојот пост за Колинда)...добра е ,инаку,нема што)) камо ние да имаме таква претседателка_)
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Pa stalker player je napisan da se to rijesi, kao i Milutinova skripta, kao i ona stvar na sf vip kao i .... ;)
Poanta cijele price je kako rekoh, bavite se hobijem, rezultati dodju sami od sebe jbg.
Tek se sad vidi koliko je dobar ( efikasan) Sahbazov player. Nisam jos testirao onaj
njegov english version panel scanner.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Tek se sad vidi koliko je dobar ( efikasan) Sahbazov player. Nisam jos testirao onaj
njegov english version panel scanner.
Sve te stvari su radile i prije njegovog playera, nikome se nije dalo malo, ali bar malo istrazivati kako bi to moglo raditi. Dakle, playeri za te zajebancije su postojali odavno, samo prema gorepomenutoj prici, zasto bi se ja zajebavao s tim kad ima budala koje ce to otkriti i onda javno podijeliti, hehe.
Ono sto mene osobno najvise smeta je inertnost clanova ovog i bilo kojeg drugog foruma da se razumijemo, pa bilo bi stvarno u redu da se ulozi minimalni trud u hobi kojim se bavis, barem tako se deklarira vecina clanova.
Kako sam vec u par navrata naglasio, ja sam samo stari prdonja pa moj stav po ovom pitanju slobodno zanemarite.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Sve te stvari su radile i prije njegovog playera, nikome se nije dalo malo, ali bar malo istrazivati kako bi to moglo raditi. Dakle, playeri za te zajebancije su postojali odavno, samo prema gorepomenutoj prici, zasto bi se ja zajebavao s tim kad ima budala koje ce to otkriti i onda javno podijeliti, hehe.
Ono sto mene osobno najvise smeta je inertnost clanova ovog i bilo kojeg drugog foruma da se razumijemo, pa bilo bi stvarno u redu da se ulozi minimalni trud u hobi kojim se bavis, barem tako se deklarira vecina clanova.
Kako sam vec u par navrata naglasio, ja sam samo stari prdonja pa moj stav po ovom pitanju slobodno zanemarite.
Sve si u pravu da je i prije postojalo ali treba priznati da je on to ipak uokvirio u jednu najljepsu cjelinu i podijelio svoj rad s ljudima. Kakve meni koristi sto neki informaticar to ima samo za sebe . Bas nikakve !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom