Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
:) :) Ne opterecuj se sa time, rano je....:)
Nego, kafica pa polako...Udri jedan po jedan...pa dokle stignemo...:)

Pozdrav svima na forumu...
Ma hoću da sračunam hoću li to stići sve iskenirati za života :D

jedan moj prijatelj, inače sexualni predator :D često je govorio ..sve ja razumijem da čovjek ne može imati svaku ženu koju poželi jer to nije niko imao , ali ne mogu to prihvatiti i pomiriti se s tim nikako :D
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Evo pomalo napredujem,neki su prepoznali mene početnika pa su mi izašli u susret da još bolje upoznam Kajganu.Fala im od srca puno.
U stara socijalistička vrimena u tvornicama su bile parole da bi radnici bolje radili.Tako sam na slikama vidija dosta tih parola.Mislim koja bi parola bila za Kajganu,nekako u tom duhu evo jedna:

MI VOLIMO KAJGANU
KAJGANA VOLI NAS
622706-cestitka-zivjeli-sretno_1.jpg
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Ma hoću da sračunam hoću li to stići sve iskenirati za života :D

jedan moj prijatelj, inače sexualni predator :D često je govorio ..sve ja razumijem da čovjek ne može imati svaku ženu koju poželi jer to nije niko imao , ali ne mogu to prihvatiti i pomiriti se s tim nikako :D
Ma ne moraš imati baš svak(u)i, dovoljno je nekoliko stotina..ili tisuća.. :)
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
Pozdrav kajgano od prijateljskog foruma iptvpozitive,registracije otvorene opet :angel: :)
Гугл преведува превод за да не одговорам на тоа што е напишано

Повторно, вие го поткупивте модераторот овде за рекламирање, ако повторно спомнавте СФ, модераторот би ме забранил, колку списоци му дадовте?
дојдов на пржени јајца, а не со iptvpositives, забрането е насекаде да се рекламира таков форум. Таму има 5 од вас, затоа ви требаат написи од пржени јајца
 
Последно уредено:
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Гугл преведува превод за да не одговорам на тоа што е напишано

Повторно, вие го поткупивте модераторот овде за рекламирање, ако повторно спомнавте СФ, модераторот би ме забранил, колку списоци му дадовте?
дојдов на пржени јајца, а не со iptvpositives, забрането е насекаде да се рекламира таков форум. Таму има 5 од вас, затоа ви требаат написи од пржени јајца
воопшто не ме интересира дали некој рекламира СФ или позитиве или негативе.....тоа не се коси воопшто со моите правила,,,,моите правила сум ги напишал неколку пати,,да не ги повторувам сега повторно.
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Гугл преведува превод за да не одговорам на тоа што е напишано

Повторно, вие го поткупивте модераторот овде за рекламирање, ако повторно спомнавте СФ, модераторот би ме забранил, колку списоци му дадовте?
дојдов на пржени јајца, а не со iptvpositives, забрането е насекаде да се рекламира таков форум. Таму има 5 од вас, затоа ви требаат написи од пржени јајца
nesto pricas neverni stvari to nije kolInarni forum a forum za iptv sa VIP sekzija.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom