Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Sklepao odavno. Ima vec par godina. Poenta je da ljudi ne prave od muve slona. Nije to nista specijalno.
Mene vise cude ovi restrimeri koji to i dalje pustaju. Neverovatno mi je da nema nijedan dovoljno pismen da zatvori ove banalne rupe.
Ja ti ne vjerujem što se lično neću uvjeriti u efiksnost te skripte , mislim ni ostali :D
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
Ja ti ne vjerujem što se lično neću uvjeriti u efiksnost te skripte , mislim ni ostali :D
Ja nema sta da mu neverujem ,ja znam da ima tu skriptu .
Ima covek iMac Pror računar ,sto retko ko ovde ima tako i da vam postavi ovde mozete samo da je gledate ,ko oni Busmani kad je pala flasa Coca-Cole u pustinju i morao je da napravi prepravi jer nije imao od koga da prepise i ko da mu napravi.
 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ja nema sta da mu neverujem ,ja znam da ima tu skriptu .
Ima covek iMac Pror računar ,sto retko ko ovde ima tako i da vam postavi ovde mozete samo da je gledate ,ko oni Busmani kad je pala flasa Coca-Cole u pustinju i morao je da napravi prepravi jer nije imao od koga da prepise i ko da mu napravi.
Pusti ti to , to su samo priče ..on je informatičar i može nam pričat borbene da mi zijevamo al ako je tako nek lijepo podijeli skriptu i objasni kako radi pa kad se uvjerimo u to svi ćemo mu skinut kapu ...ovako je to samo rekla -kazala !
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
A da mi neko objasni kako se ulazi na dark web preko hiden wiki :) :) :) :) :) :) :)
Mozda tamo ima neki onion link za ove skenere za dugmice.
ja sam danas prvu put u životu ušao tamo kad ispred mene iskoči ponuda za marokanski hašiš , naručio kilo odmah :D
 
Последно уредено:
Член од
18 јули 2019
Мислења
215
Поени од реакции
439
Manji od bombe veci od puske - Bosko Buha

Screenshot_10.png

Код:
https://www.cafago.com/en/p-pg0018bl.html?mid=10000038020&utm_source=EDM&utm_medium=Normal+EDM&utm_campaign=PG0018BL&utm_design=2867&utm_content=3681&aid=LDE
 

Kajgana Shop

На врв Bottom