Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
ljudi kako kod vas radi by sahbaz stalker player meni stane svaka lista koju pustim preko njega pa mislim da taj player treba eliminisat moje misljenje da krade liste tjst macove kazem moje misljenje nomora da bude tako
Ne vidim logike druže da neko ko je sposoban da napravi ovakav player ima motiv da krade liste i macove .
Ono napraviš auto, a krades benzin ...
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Ne vidim logike druže da neko ko je sposoban da napravi ovakav player ima motiv da krade liste i macove .
Ono napraviš auto, a krades benzin ...
A sto da se muci ? :D napravi nesto i vi mu donosite liste... zamoricici. Ne kazem da je tako al eto jednog razloga

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
A sto da se muci ? :D napravi nesto i vi mu donosite liste... zamoricici. Ne kazem da je tako al eto jednog razloga

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
i šta će on sa hiljadama listi , objavljivat ih na blogu pa skupljat klikove ? puca vas paranoja majke mi ljudi :D
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
ljudi kako kod vas radi by sahbaz stalker player meni stane svaka lista koju pustim preko njega pa mislim da taj player treba eliminisat moje misljenje da krade liste tjst macove kazem moje misljenje nomora da bude tako
Napisao sam na drugom forumu ali ajde da ponovim i ovde.Mislim da ne krade liste, usnimio sam namerno nekoliko listi u njega i lepo rade nije stala ni jedna,Medjutim uvek ima kvaka,ne znam kakav upit pravi ali posle pustanja u njemu taj mac vise ne radi u stb. Mozda gresim ali gro ljudi gleda u stb i sve mi se cini da je alat namerno napravljen da se to onemoguci, i onda odjednom ce prestati sa radom kao i mnogi skeneri tipa hacker...
minulih godina.Verujem da medju nama ima ljudi koji to mogu pregledati,cisto da budemo sigurni da ne ispadne
da sahbaz ima svoje servere i da je to zbog biznisa.Pomalo mi je cudno kako se pojavio i kako ga prezentuju.
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
i šta će on sa hiljadama listi , objavljivat ih na blogu pa skupljat klikove ? puca vas paranoja majke mi ljudi :D
Nit sam paranoican niti me zanima to, pitao si, rekao sam ti jedan razlog i to je to, na tebi da ces da verujes ili ne.

Ti stvarno mislis da on ili bilo ko drugi to rade jer zele da vam pomognu, da nema neke koristi? Naivan si ko francuska sobarica.

Na kraju krajeva svi vi imate sta da gledate, od svakog servera po jedan mac najmanje ali i dalje trazite alate, skenirate, zasto? Sta radite s tolikih listi ?

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Член од
13 март 2019
Мислења
52
Поени од реакции
276
i šta će on sa hiljadama listi , objavljivat ih na blogu pa skupljat klikove ? puca vas paranoja majke mi ljudi :D
Trojanski virus: Win32 / Wacatac.D! Ml Može izvoditi razne aktivnosti poput krađe korisničkih lozinki, brojeva kreditne kartice, PIN-a i drugih osjetljivih informacija koje potom šalje nekoj drugoj osobi ili može nepotrebno zauzimati resurse računala usporavajući ga na taj način.Virus kupi sve info sa pc liste su manji problem.
 
Член од
27 септември 2018
Мислења
191
Поени од реакции
238
Napisao sam na drugom forumu ali ajde da ponovim i ovde.Mislim da ne krade liste, usnimio sam namerno nekoliko listi u njega i lepo rade nije stala ni jedna,Medjutim uvek ima kvaka,ne znam kakav upit pravi ali posle pustanja u njemu taj mac vise ne radi u stb. Mozda gresim ali gro ljudi gleda u stb i sve mi se cini da je alat namerno napravljen da se to onemoguci, i onda odjednom ce prestati sa radom kao i mnogi skeneri tipa hacker...
minulih godina.Verujem da medju nama ima ljudi koji to mogu pregledati,cisto da budemo sigurni da ne ispadne
da sahbaz ima svoje servere i da je to zbog biznisa.Pomalo mi je cudno kako se pojavio i kako ga prezentuju.
Nadrealisti su predvidjeli prije 30 godina ovod shahbaza, dobar je sahbaz ko macija guza

 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Nit sam paranoican niti me zanima to, pitao si, rekao sam ti jedan razlog i to je to, na tebi da ces da verujes ili ne.

Ti stvarno mislis da on ili bilo ko drugi to rade jer zele da vam pomognu, da nema neke koristi? Naivan si ko francuska sobarica.

Na kraju krajeva svi vi imate sta da gledate, od svakog servera po jedan mac najmanje ali i dalje trazite alate, skenirate, zasto? Sta radite s tolikih listi ?

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Ne slazem se s tobom nikako , po toj logici Denis , Losmij , Salezli i svi oni koji su pravili iptv alate su radili to iz neke koristi.. ZugZang mi je isto kazao da iako prodaje taj modifikovan open bullet da je to sto radi cisti hobi i da to radi iz zadovoljstva u slobodno vrijeme . Usput dodatno nesto i zaradi ali mu to nije motiv jer ima drugi posao gdje odlicno zaradjuje.
Znam , sad neko moze kazati da je to rekao zato sto sumnja da sam ja FBI agent koji mu je za petama. Jebiga ..paranoji nikad kraja ako se posmatra tako. :)
Автоматски споено мислење:

Trojanski virus: Win32 / Wacatac.D! Ml Može izvoditi razne aktivnosti poput krađe korisničkih lozinki, brojeva kreditne kartice, PIN-a i drugih osjetljivih informacija koje potom šalje nekoj drugoj osobi ili može nepotrebno zauzimati resurse računala usporavajući ga na taj način.Virus kupi sve info sa pc liste su manji problem.
To vec ima smisla al obzirom da je lik tamo na tom turskom iptv forumu ikona cisto sumnjam.
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Nisam hteo da se umesam ali jbga moram
Momci covek koji ni od cega stvori skener jel vi razmisljate koje znanje i umece treba da se to sklepa a pogotovu za macove.Pa covek je trebao da emulira mag aparat da bi dobio sliku to samo jedan primer sta ima u tom playeru.I sta vi mislite da osoba koja moze sve ovo ne moze sebi liste da nalazi ma hajte molim vas
A sto se tice koristi ili hobija ja sam vam primer iz ciste radoznalosti sam sklepao config jest nije ko original ali nalazi sta je meni potrebno a i ne treba mi da nadjene rezultate bas u odredjenom folderu salje necu takav luksuz a i nemam nikakve koristi
Samo hobi iliti zainteresovanost nikakva financijska satisfakcija
 

Kajgana Shop

На врв Bottom