Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Mene momci izbacite i sa klupe, nisam vam ja nesto posebno, u svakom slucaju hvala kolegi da me uvrstio u tim.
Ti i nisi da sediš na klupi....da se razumemo...
Ti si da stojiš pored terena u odelu,kao selektor!:)
Samo da pojasnim,da ne bude da se uvlačim...
Ti kao selektor,uvek hoćeš da pomogneš i daš kvalitetan savet,za razliku od ostalih "zvučnih" imena sa Kajgane,koji na PM ne bi odgovorili pa da je "za lek"...
 
Последно уредено:
Член од
11 декември 2017
Мислења
112
Поени од реакции
180
Moze li jedna informacija. Naime, treba mi info na koji nacim mogu da nadjem, izvucem, dobijem, ukradem itd. proxy listu. Koristio sam neke programcice ali dok cekiram validnost od velikog broja ostane mi 100-ak a i manje. Mrzi me da mjenjam vise IP od kompa..:) Pokusao sam sa NordVPN-a ali izgleda i on je prespor za ovu romantiku sto testiram...:-D Eto bio bi zahvalan na svakom odgovoru.
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Moze li jedna informacija. Naime, treba mi info na koji nacim mogu da nadjem, izvucem, dobijem, ukradem itd. proxy listu. Koristio sam neke programcice ali dok cekiram validnost od velikog broja ostane mi 100-ak a i manje. Mrzi me da mjenjam vise IP od kompa..:) Pokusao sam sa NordVPN-a ali izgleda i on je prespor za ovu romantiku sto testiram...:-D Eto bio bi zahvalan na svakom odgovoru.
Imaš PM
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Ti i nisi da sediš na klupi....da se razumemo...
Ti si da stojiš pored terena u odelu,kao selektor!:)
Samo da pojasnim,da ne bude da se uvlačim...
Ti kao selektor,uvek hoćeš da pomogneš i daš kvalitetan savet,za razliku od ostalih "zvučnih" imena sa Kajgane,koji na PM ne bi odgovorili pa da je "za lek"...
Drug, hvala na pohvalama. Vodim se premisom: ovo je hobi i zajebancija, ali samo hobi i zajebancija, ako to neko ozbiljnije shvati, jbg, nisam u toj ligi.:)
Zato bi bilo dobro da me maknete sa klupe, hehe
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Kad smo vec kod dream team timova, jedna mala digresija sa moje strane. Zaboravili ste u tome covjeka koji je uspio biti clan svih VIP sekcija foruma na kojima je clan, na vecini je bio urednik ili moderator i uspio je ne povrijediti pravila doticnog foruma, to je @White_Spirit pa bi bilo zgodno kad vec pricamo o tim timovima uvrstiti i njega u prvu postavu.
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
Evo malo sam skita po ovom forumu i mora sam upoznat koji su najbolji igrači da se izrazim nogometnim rječnikom.Sastavija sam reprezentaciju Kajgane:

Zeljko1972

iptviptv torpedoo Pifi Pedalot Elvis Saban

sota ogorelica zokiniko saskon

panelrazarac hopcup



Klupa : dux4 olbih placeb kljuki Marko Cepenkov Treneri: GoxiNS-Gargamel83


Ima još puno dobrih igrača ali za sad to je to.Sistem 4:4:2 i idemo na Euro 2020.
Oli si popizdija, otkud tog ogorelicuda turaš, to je neki nepotizam, pa to Ti je jedan matori prdonja ,grebator par exelans, stoka sa istoka, i za ovo je duduk, ne boj se znam ćoeka,taj se nije u stanju ni naljutiti (osim na Vampira) a kamoli šta drugo. E tu si falija.....:ROFLMAO:
Автоматски споено мислење:

Fajter čovek,za dva meseca ovde napravio dar mar, kralj svih brutalnih skenera, kapa dole
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
450
Поени од реакции
263
Kad smo vec kod dream team timova, jedna mala digresija sa moje strane. Zaboravili ste u tome covjeka koji je uspio biti clan svih VIP sekcija foruma na kojima je clan, na vecini je bio urednik ili moderator i uspio je ne povrijediti pravila doticnog foruma, to je @White_Spirit pa bi bilo zgodno kad vec pricamo o tim timovima uvrstiti i njega u prvu postavu.
upravo o tom velikom covjeku sam mislio
 
Член од
9 декември 2019
Мислења
110
Поени од реакции
140
dobar dan svim kajganašima..
ima li netko viška listu sa ex yu programima.
unaprijed zahvaljujem..
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
450
Поени од реакции
263
ljudi kako kod vas radi by sahbaz stalker player meni stane svaka lista koju pustim preko njega pa mislim da taj player treba eliminisat moje misljenje da krade liste tjst macove kazem moje misljenje nomora da bude tako
 

Kajgana Shop

На врв Bottom