Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Kad smo vec kod dark weba ima li neko da objasni kako se pristupa istom? Nisam nikad to koristio. Moze i u p.m. Hvala unaprijed
 
Член од
30 октомври 2019
Мислења
12
Поени од реакции
10
ma nije :D
Автоматски споено мислење:

uskoro do lista samo ovako
Автоматски споено мислење:

Za sada nepoznati haker je na Dark Veb postavio listu lozinki za preko 500.000 servera, rutera i pametnih uređaja.


evo to ti je to .. nije nista strasno
 
Последно уредено од модератор:
Член од
9 јануари 2018
Мислења
529
Поени од реакции
1.526
Kad smo vec kod dark weba ima li neko da objasni kako se pristupa istom? Nisam nikad to koristio. Moze i u p.m. Hvala unaprijed
Imaš prijatelju surface web (nas clasica pretrazivač vide svi..),deep web još i možeš otići ..dark web šta da reći.Večito je pod prismotrom bez obzira na toor....ima svega od goreg do najgoreg,za prodaju gledanje naravno sve se plaća..ne bih ti preporučio.Naravno nisu klasične adrese...
Batali ima i ovde svašta :D
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Imaš prijatelju surface web (nas clasica pretrazivač vide svi..),deep web još i možeš otići ..dark web šta da reći.Večito je pod prismotrom bez obzira na toor....ima svega od goreg do najgoreg,za prodaju gledanje naravno sve se plaća..ne bih ti preporučio.Naravno nisu klasične adrese...
Batali ima i ovde svašta :D
ima li ilegalne prodaje -kupovine na nasim podrucjima ? to me interesuje ? :D
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Smijao sam se juče, neki novinari čini mi se jutarnjeg lista u HR istraživali nakon ovog trostrukog ubistva u Splitu kako je lako doci do kalaša na crnom tržištu što su oni uspjeli samo za 600 eura , komentar na KLIX-u: ˝Ja levata majko mila , u nas u Bosni za te pare kupiš 3 kalaša i dobiješ po zolju gratis ˝ :D :D :D
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
450
Поени од реакции
263
Koji su dobri stalker portali za skeniranje macova makar par njih da probamo kako se skenira
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Smijao sam se juče, neki novinari čini mi se jutarnjeg lista u HR istraživali nakon ovog trostrukog ubistva u Splitu kako je lako doci do kalaša na crnom tržištu što su oni uspjeli samo za 600 eura , komentar na KLIX-u: ˝Ja levata majko mila , u nas u Bosni za te pare kupiš 3 kalaša i dobiješ po zolju gratis ˝ :D :D :D
Pa stvar je u trzistu, oruzje je manje dostupno u zemljama EU. Prenesi ga ti ako mozes, dzabe i da ga ovde kupis za 100e kad ti ono treba tamo. To mu drzi cenu a ne kalas.. :)

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Evo malo sam skita po ovom forumu i mora sam upoznat koji su najbolji igrači da se izrazim nogometnim rječnikom.Sastavija sam reprezentaciju Kajgane:

Zeljko1972

iptviptv torpedoo Pifi Pedalot Elvis Saban

sota ogorelica zokiniko saskon

panelrazarac hopcup



Klupa : dux4 olbih placeb kljuki Marko Cepenkov Treneri: GoxiNS-Gargamel83


Ima još puno dobrih igrača ali za sad to je to.Sistem 4:4:2 i idemo na Euro 2020.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom