Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
zadao se Sahbaz uveliko ..tu je i EPG , ovo je sada više nego odlično
Prve dve verzije nisam probao, sad jesam ovu v3, koliko vidim, dosta kanala ne pusta, na nekima ide samo ton. Mozda je tako do servera, probah samo GenIptv.. Nemam potrebu za ovim al rekoh da probam, dobra ideja, vremenom ce sve to da bude top.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Prve dve verzije nisam probao, sad jesam ovu v3, koliko vidim, dosta kanala ne pusta, na nekima ide samo ton. Mozda je tako do servera, probah samo GenIptv.. Nemam potrebu za ovim al rekoh da probam, dobra ideja, vremenom ce sve to da bude top.
Ma znaš šta je meni krivo iskreno , što naši stručnjaci škrtare i cjepidlače (čas izuzetcima).. ne možeš doći do nekog bezveznog alatića , a kamoli skenera dok istovremeno Turci prave ovakve playere ,a Kinezi , Indijci i ko još sve ne uzimaju lovu za skenere od naših ljudi. Pa kad plaćam volio bi platit našem čovjeku već Kinezu ili tamo nekom maharadži.
 
Член од
11 декември 2017
Мислења
112
Поени од реакции
180
Sve to narod pozlati. Ja sam donirao Zaman skener i nakon mjesec dana istekla donacija i sad trazi 15 eura a iskreno receno nije se nesto pokazao da radi i nalazi materijal. Nekoliko portala sam skenirao i nasao nekoliko makova dok ostalo sipak. Sad sjedim na Starom mostu, hladim noge u Neretvi i slusam lavez morskih pasa...:-D
 
Член од
16 јануари 2020
Мислења
79
Поени од реакции
76
Pun je virusa!!!!:mad:

Trojan:Win32/Wacatac.D.ml
ma nije :D
Автоматски споено мислење:

uskoro do lista samo ovako
Автоматски споено мислење:

Za sada nepoznati haker je na Dark Veb postavio listu lozinki za preko 500.000 servera, rutera i pametnih uređaja.
 
Последно уредено:
Член од
12 декември 2019
Мислења
82
Поени од реакции
136
ma nije :D
Автоматски споено мислење:

uskoro do lista samo ovako
Автоматски споено мислење:

Za sada nepoznati haker je na Dark Veb postavio listu lozinki za preko 500.000 servera, rutera i pametnih uređaja.
Ma Google mu dao da objavi, iz zajebancije da se uplašimo :D
 
Член од
23 октомври 2016
Мислења
24
Поени од реакции
16
Pozdrav svima
Trebao bi listu ( plaćenu ) pa me zanima čije liste su najstabilnije, koji je provajder bolji.
Hvala
lp
 

Kajgana Shop

На врв Bottom