Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 јануари 2020
Мислења
79
Поени од реакции
76
Ja samo ovako nesto mogu da pronadjem.
Автоматски споено мислење:

 
Последно уредено од модератор:
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Ja samo ovako nesto mogu da pronadjem.
Автоматски споено мислење:

Svi smo mi tako radili. Skidali liste koje nekad nisu trajale više od 10 minuta.
Ako misliš sam pronalaziti liste, moraš mnogo čitati i kontati da bi došao do nekog nivoa gdje sebi možeš osigurati da nešto gledaš. Nemoj misliti da ćeš otići predaleko osim ako si programer i kontaš neke stvari malkice bolje od nas koji nismo u tom poslu. Skener ti niko neće dati, bar ne neki koji u ovom momentu radi dobro. Sam možeš pronaći neke starije skenere koji još uvijek pronađu ponešto. Nemoj se previše nadati ni da će ti neko posebno dati upute. Jbg drug, ovdje i kad nekome objasniš nešto čim malo uznapreduje zaboravi te.
Osim ovoga imaš još foruma gdje se može ponešto i naučiti.
Najlakša opcija je da zatražiš listu i neko će ti sigurno nešto poslati da gledaš.

Pozdrav
 
Член од
3 август 2016
Мислења
150
Поени од реакции
170
Auuu koliko stručnjaka se pojavilo.
To me podseti na onu priču:
Postoji priča o tome kako se obogatio slavni Rokfeler. Kao, kupio jednom on jednu jabuku za jedan cent i onda je preprodao za – dva. Zatim je za dva centa kupio dve jabuke, pa ih preprodao za četiri. Onda je kupio četiri jabuke i prodao ih za osam centi, a posle toga osam jabuka preprodao za 16 centi… I tako... sve dok mu nije umrla baba i ostavila mu – 100 miliona dolara!

Kao i ovi novopečeni stručnjaci: učili, čitali.....i na kraju dobili skener gde trebaš samo kliknuti.
 

ziko tara

fantom
Член од
28 септември 2016
Мислења
487
Поени од реакции
791
Svi smo mi tako radili. Skidali liste koje nekad nisu trajale više od 10 minuta.
Ako misliš sam pronalaziti liste, moraš mnogo čitati i kontati da bi došao do nekog nivoa gdje sebi možeš osigurati da nešto gledaš. Nemoj misliti da ćeš otići predaleko osim ako si programer i kontaš neke stvari malkice bolje od nas koji nismo u tom poslu. Skener ti niko neće dati, bar ne neki koji u ovom momentu radi dobro. Sam možeš pronaći neke starije skenere koji još uvijek pronađu ponešto. Nemoj se previše nadati ni da će ti neko posebno dati upute. Jbg drug, ovdje i kad nekome objasniš nešto čim malo uznapreduje zaboravi te.
Osim ovoga imaš još foruma gdje se može ponešto i naučiti.
Najlakša opcija je da zatražiš listu i neko će ti sigurno nešto poslati da gledaš.

Pozdrav
bravo drug sve si iskreno rekoh ,ali trogim recima trebao si malo podmazano,covek se upismanio sto se registrivao na forum .
haaahhhahhaah
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
A šta je sa ovim? Ja vidim da i taj radi, stvarno ne razumem kad neko ovo pita :toe:
Автоматски споено мислење:

Ja samo ovako nesto mogu da pronadjem.
Автоматски споено мислење:

A šta bi ti... nema ništa novo zato je i skrenulo s teme, svi imaju sve i nema potrebe za nekom novom ili daljiom debatom, ja ne vidim neku veliku svrhu kad se sad sve zna i ima, nema dalje priče, hopcup i elmu su vam dali šta treba, darkon na serbian forumu pa izvolite dalje sami se potrudite....
 
Член од
16 јануари 2020
Мислења
79
Поени од реакции
76
E,moze li mi Burmann objasniti kako se dolazi do drima sa max paketom,(preskenirao sam sve domace ip i nista)cuo sam da je ovde na forumu ali pod drugim nikom?
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Auuu koliko stručnjaka se pojavilo.
To me podseti na onu priču:
Postoji priča o tome kako se obogatio slavni Rokfeler. Kao, kupio jednom on jednu jabuku za jedan cent i onda je preprodao za – dva. Zatim je za dva centa kupio dve jabuke, pa ih preprodao za četiri. Onda je kupio četiri jabuke i prodao ih za osam centi, a posle toga osam jabuka preprodao za 16 centi… I tako... sve dok mu nije umrla baba i ostavila mu – 100 miliona dolara!

Kao i ovi novopečeni stručnjaci: učili, čitali.....i na kraju dobili skener gde trebaš samo kliknuti.
Griješiš prijatelju. Niko mi nije dao nikakav skener. Sa SF sam skinuo ono što ima, malo uključio mozak i došao do nekih rezultata. Naravno, još uvijek sam daleko od nekih naprednih stvari ali treba biti zadovoljan.
 
Член од
3 август 2016
Мислења
150
Поени од реакции
170
Griješiš prijatelju. Niko mi nije dao nikakav skener. Sa SF sam skinuo ono što ima, malo uključio mozak i došao do nekih rezultata. Naravno, još uvijek sam daleko od nekih naprednih stvari ali treba biti zadovoljan.
Komentar nije upućen na tvoj račun već na većinu komentara u zadnjih mesec dana. Za koji mesec će priča krenuti od nule, makovi će prestati biti aktuelni jer će biti neupotrebljivi. Stručnjaci će opet moljakati za liste.
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Komentar nije upućen na tvoj račun već na većinu komentara u zadnjih mesec dana. Za koji mesec će priča krenuti od nule, makovi će prestati biti aktuelni jer će biti neupotrebljivi. Stručnjaci će opet moljakati za liste.
To si u pravu. Već su neki kliknuli pa se ne može gledati na stbemu sa validnim macom.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom