Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
nisi ga shvatio , ne skenira mu se sad ..kad ima sve alate , tako je i kod mene, bitno je da se ima , ko šiša svrhu :D
Pa neverujem vam da pricate istinu, ali dobro...
Автоматски споено мислење:

Zahvaljujem se članu @ivperisb na poslatoj listi...
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Da ne skenira te naravno, ko bi izdrzao a da ih ne isproba do kraja??? Zar ne?
sta znaci do kraja ?svi rade na slican nacin i pronalaze isti materijal pa koristio ti ZuGZanga , Zamana,
Losmija , Salezli , Kiddaca , Rominija , XSara , Wget , Xenu , Fidler ; Sentru , Storm ... tako da ...
U suštini mislim da je ljudima interesantno istraživati , i kad jedan alat istražiš , a vrlo brzo to uspiješ kada ga imaš prestane ti biti zanimljiv ...
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
372
Поени од реакции
278
živa istina ali meni najvise zanimljiv scaner - network ip scaner iako sam ga vec vise nego stoputa prevrtao preko svih drzava , uvjek nesto zanimljivog se nađe
Автоматски споено мислење:

gde se nam izgubi drug sota nema ga vec par dana
 
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
uzmite djecu ili unuke za ruke ili svoju dragu ženicu ,prošećite gradom nema veze ako je hladno i odmah ćete se bolje osjećat, a ovo trovanje sa iptv-om smanjite na najmanju moguću mjeru , možda postanete i malo bolji ljudi , pozdrav svim dobrim ljudima čak i ovima u dalekoj Canadi
 
Член од
27 септември 2018
Мислења
191
Поени од реакции
238
Jesmo mi čudni ljudi,dok nisam imao ništa stalno visio na laptopu da pronađem kakav skener.Sad ih ,valjda sam dobro pebrojao imam vrhunski 6 i ništa neradim.Čudno zar ne....Ali skeneri su samo za mene ,nesmijem djeliti tako nemojte pitati da pošaljem :)
daj posalji jedan hahahhaha
 

Kajgana Shop

На врв Bottom