Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Andre, ti si veliki covek i dobar covek!
Nikada ni jedna losa rec, ni jedan zlonameran komentar, nista...
Kamo srece da se ovi kojekakvi misevi ugledaju na tebe...
Ziv bio prijatelju!!
 
Последно уредено:
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
Danas je nakon10 godina služenja zvanično ukinuta podrška Windovsu 7, zato instalirajte u dual boot-u recimo MX-19 Linux (Debian distribucija), da ne bi ste ostali samo na Win10. To bi svakako bilo,stići na vreme.
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Danas je nakon10 godina služenja zvanično ukinuta podrška Windovsu 7, zato instalirajte u dual boot-u recimo MX-19 Linux (Debian distribucija), da ne bi ste ostali samo na Win10. To bi svakako bilo,stići na vreme.
Velika greška koju ljudi prave.... iskreno win xp smo svi koristili godinama i to bez ikakvog apdejta, ja vam savetujem sledeće dok ne ukinu mnogobrojne podrške programa, instalirati win 7 i pogasiti sve apdejte instalirati antivirusnu zaštitu i nije vam potreban ni jedan jedini sigurnosni apdejt jer za to ti služi antivirus da ga štiti, i bićete mirni još dosta godina, tj dok ne ukinu mnogobrojne podrške programa.... ali slažem se i sa tim da počnete da koristite linux, propuraka i od mene...
 
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
џџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџ
џџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџ
 
Последно уредено од модератор:
Член од
25 август 2016
Мислења
357
Поени од реакции
1.270
Jedno pitanje za one koji mogu da mi odgovore u vezi ovog televizora: Tesla 32T319SHS Smart TV 32" HD Ready,da li postoji za njega aplikacija za IPTV ili na koji nacin da se gledaju liste na njemu.To je kupio jedan prijatelj i nesto sam guglao ali nista konkretno nisam nasao u njegovim karakteristikama,a s obzirom da je veoma jeftin i nije neka klasa ne znam koju aplikaciju da mu preporucim da skine.Hvala unapred.
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Jedno pitanje za one koji mogu da mi odgovore u vezi ovog televizora: Tesla 32T319SHS Smart TV 32" HD Ready,da li postoji za njega aplikacija za IPTV ili na koji nacin da se gledaju liste na njemu.To je kupio jedan prijatelj i nesto sam guglao ali nista konkretno nisam nasao u njegovim karakteristikama,a s obzirom da je veoma jeftin i nije neka klasa ne znam koju aplikaciju da mu preporucim da skine.Hvala unapred.
Imas PM
 
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Jedno pitanje za one koji mogu da mi odgovore u vezi ovog televizora: Tesla 32T319SHS Smart TV 32" HD Ready,da li postoji za njega aplikacija za IPTV ili na koji nacin da se gledaju liste na njemu.To je kupio jedan prijatelj i nesto sam guglao ali nista konkretno nisam nasao u njegovim karakteristikama,a s obzirom da je veoma jeftin i nije neka klasa ne znam koju aplikaciju da mu preporucim da skine.Hvala unapred.
Ako nista od app nema onda preko browsera idi pa mozes gledati ssiptv
 

Kajgana Shop

На врв Bottom