Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Pozdrav na site!
Site sti baraat skeneri ( ima se na internet)
Jas licno ne se razbiram od skenirane pa cekam listi sega (lol)
Автоматски споено мислење:

Se drugo vpn botnet skripti

Enjoy!
полно е вируси,,,внимавајте,,добро што користам касперски,,,,,2 саати неможеше да се опорави...
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Aj otpepaj ..dosao si tu pokazati i kurciti se s nekim bezveznim alaticem koji ne vrijedi pisljiva boba jer ce onaj koji je napravio player bez dileme otkloniti te probleme koji isti ima i onda se ko uvrijedjena nevjesta ponasas kad ti se kaze ono sto si zasluzio. Papcino jedna !
Takvi su svi sa SF, cast izuzetku Losmiju koji je ljudina za sve njih.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Takvi su svi sa SF, cast izuzetku Losmiju koji je ljudina za sve njih.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Pazi , lik dodje nakon 7-8 mjeseci (pogledao mu aktivnost prije nego sam ista komentarisao ) i napise ˝pogledajte , mozda nekoga interesuje ˝ , vidim neki bezvezni alatić,opa. ta nije player napravio ko Sahbaz.

Kontam došao da podijeli ljudima tu mrvicu od mora onoga što imaju kako kažu kao VIP članovi.
Kad ono jok, već došao da se hvali , a mi ko mazlumi sad mu trebamo aplaudirat ..

Korektno je, ljudski i legitimno ono što si napravio i što je tvoje vlasništvo ponuditi i na prodaju, ali nije korektno navlačiti ljude ničim izazvan da bi hranio svoj neuhranjeni ego !
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Inace oni su puni sebe kako "pomazu" ljudima, dajuci im mrvice a za sebe cuvaju najbolje, a i te mrvice sto daju drugima sluzi da njima pokupi sve sto nadjete. Osim Losmija koji je stvarno momak na mestu, tamo nema osobe da valja.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Inace oni su puni sebe kako "pomazu" ljudima, dajuci im mrvice a za sebe cuvaju najbolje, a i te mrvice sto daju drugima sluzi da njima pokupi sve sto nadjete. Osim Losmija koji je stvarno momak na mestu, tamo nema osobe da valja.
Ne znam druže , meni je Denis bio vrh ..s Losmijem nisam direktno kontaktirao ali vjerujem da je ok osoba čim se trudi napraviti te alate i podijeliti ih bar s nekima ..., Boki i Šota su mi odgovarali korektno i direktno na neke poruke koje sam im slao , za ostale ne znam ..
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
450
Поени од реакции
263
Inace oni su puni sebe kako "pomazu" ljudima, dajuci im mrvice a za sebe cuvaju najbolje, a i te mrvice sto daju drugima sluzi da njima pokupi sve sto nadjete. Osim Losmija koji je stvarno momak na mestu, tamo nema osobe da valja.
et nebih slozio stobom ni 1% ima ih osim losmija al opet zavisi kako za koga isto kao i ovde,trazim listu dvojica daju deset ih se smije
Автоматски споено мислење:


jel radi ovaj server
 
Последно уредено:
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Da li neko od vas koji ima malu decu zna gde mogu da skinem FROZEN 2 ali da je sinhronizovan? Hvala puno
 
Член од
14 март 2017
Мислења
57
Поени од реакции
160
Tesko ces jos uvek naci sinhronizovani Frozen 2.. Mi smo pre neki dan gledali, engleski audio, jbg.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom