Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 септември 2019
Мислења
8
Поени од реакции
5
[QUOTE = "dadoksi, postimi: 8825944, anëtar: 129871"]
Djalë, vezë të fërguara nuk janë gjë tjetër veçse jeta e vërtetë, ata nuk janë të huaj këtu, por të njëjtët njerëz që takojmë çdo ditë nëpër rrugë dhe komunikojmë me sy për tu ˝ me të gjitha të metat dhe virtytet tona, qëllimi i gjithë historisë është të njohësh njerëzit .. dikush e di dikush jo, nuk ka asnjë futje në gomarin tuaj ?)
Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

[QUOTE = "dadoksi, postimi: 8825944, anëtar: 129871"]
Druže, Kajgana nije ništa drugo nego i jetës reale, fillova të kem një ndjenjë vetëvlerësimi që svakodnevno susrećemo na ulicama i komuniciramo ˝eye to eye˝ sa svim svojim manama i vrlinama, poenta cijele pričn je sa zena zaelení za pra , jo, nuk mundet më uvlačenja u dupe ;)
Автоматски споено мислење:
 

Attachments

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
[QUOTE = "dadoksi, postimi: 8825944, anëtar: 129871"]
Djalë, vezë të fërguara nuk janë gjë tjetër veçse jeta e vërtetë, ata nuk janë të huaj këtu, por të njëjtët njerëz që takojmë çdo ditë nëpër rrugë dhe komunikojmë me sy për tu ˝ me të gjitha të metat dhe virtytet tona, qëllimi i gjithë historisë është të njohësh njerëzit .. dikush e di dikush jo, nuk ka asnjë futje në gomarin tuaj ?)
Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

[QUOTE = "dadoksi, postimi: 8825944, anëtar: 129871"]
Druže, Kajgana nije ništa drugo nego i jetës reale, fillova të kem një ndjenjë vetëvlerësimi që svakodnevno susrećemo na ulicama i komuniciramo ˝eye to eye˝ sa svim svojim manama i vrlinama, poenta cijele pričn je sa zena zaelení za pra , jo, nuk mundet më uvlačenja u dupe ;)
Автоматски споено мислење:
Baš tako...
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Pozdrav svima!

Potpuno sam nov u temi, voleo bi malo detaljnije da proucim sta se desava. Medjutim iznenadjen sam, mnogo vise polemike oko nekih sporednih stvari, a mnogo manje oko sustinskih stvari. Ne ocekujem od nikoga da mi prosveti mnogo dragocenog vremena, da mi sve preda a la carte, a ja da uzivam, ali bi voleo nekoliko saveta, bar gde da pocnem u ovoj sumi punih prepucavanja. Za prvi korak bi voleo da mi neko obrati paznju, koje i cije postove prvo da procitam. Koji su prvi koraci sto mogu da ucinim, da vas sto manje gnjavim sa glupim pitanjima. Veliko hvala za svaku pomoc i konstruktivan komentar. Hvala :)
Svaki pocetak je tezak !
Moj ti je savet da prvo proguglas malo o iptv-u !
Mozda ima i boljih foruma za pocetnike !
Kada malo upoznas materiju, kreni sa pitanjima, nijedno pitanje nije glupo !
I da znas, da moras biti strpljiv i uporan !
 
Член од
5 септември 2019
Мислења
8
Поени од реакции
5
nje njeri i mire mund te me ndihmoje ne pm..si ta kuptoj nje server qe nuk skanohet car vendi vpn kerkon? faleminderit
Автоматски споено мислење:

[QUOTE = "ilija11, postimi: 8826131, anëtar: 94991"]
Kozmosi IptvПрегледај го приврзокот 228510
[/ QUOTE]
Me fal per gjuhen qe nuk te shkruaj dot ndryshe por i kam provuar te gjitha shtetet ne vpn une jetoj ne grecce dhe ketu qe die ne darke u nderpre lidhja
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Pozdrav svima!

Potpuno sam nov u temi, voleo bi malo detaljnije da proucim sta se desava. Medjutim iznenadjen sam, mnogo vise polemike oko nekih sporednih stvari, a mnogo manje oko sustinskih stvari. Ne ocekujem od nikoga da mi prosveti mnogo dragocenog vremena, da mi sve preda a la carte, a ja da uzivam, ali bi voleo nekoliko saveta, bar gde da pocnem u ovoj sumi punih prepucavanja. Za prvi korak bi voleo da mi neko obrati paznju, koje i cije postove prvo da procitam. Koji su prvi koraci sto mogu da ucinim, da vas sto manje gnjavim sa glupim pitanjima. Veliko hvala za svaku pomoc i konstruktivan komentar. Hvala :)
Citaj prijatelju , prvenstveno citaj forume i internet pa eksperimentisi tj.vjezbaj. Kad malo izucis materiju na forumima i osnove pa skontas sta su liste, na cemu se sve mogu gledati , kako se ubacuju na tv , vlc , simple i druge playere onda ces znati postavljati smislena pitanja , a na smislena pitanja ces sigurno dobiti odgovore.
Ja sam tamo nekad 2010 imao prvi doticaj sa iptv-jem ..pa ucio od pravljenja listi u notepadu , koristenja raznoraznih rtmpgui skripti za koje nisam nikad nista pitao vec skini pa nabadaj dok potrefis kako sta ide. Sate i sate ostavio eksperimentisuci i citajuci wiziwig i razne bjelosvjetske forume i onda sam napravio pauzu od 7-8 godina pa se opet vratio u iptv pa opet citao ..citao i citao pa za nesto vise od mjesec dana opet pohvatao sve bitno trenutno u iptv svijetu.
Znaci , sve je do tebe. ;) Evo ja cu ti pomoci i odgovoriti kako budem stizao u p.m. al samo ako vidim da se i sam trudis, a ne da ocekujes sve servirano.
 
Член од
8 септември 2016
Мислења
70
Поени од реакции
306
SAMPIONI!!! BRAVO SRBIJA!!!
BRAVO NOLE! BRAVO VIKTORE! BRAVO DULE! BRAVO ZA CEO TIM!!!
CESTITKE SVIMA NA OSVOJENOM PRVOM ATPCUPU!!!
#DJOKOVIC #TROICKI #LAJOVIC #ATPCUP2020 #SERBIA #TITULA


 
Последно уредено:
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Gde mi nestade objava???
HVALA!!!
пак ќе ти настане,,,,,,,,неможам јас сите да ги едитирам ,,поставувам во спојлер,,,,,
билбордиве во СПОЈЛЕР!!!!!!!
 
Последно уредено:
Член од
29 јануари 2019
Мислења
165
Поени од реакции
116
Magija u Sidneju, Srbija pobednik ATP Kupa!

Teniske reprezentacije Srbije pobednik je premijernog izdanja ATP Kupa!
U velikom finalu u "Ken Rouzvol" areni, naš tim je pobedio šampione Dejvis kupa, reprezentaciju Španiju rezultatom 2:1.

Srbija je na putu do finala u grupnoj fazi u Brizbejnu bila bolja od Južne Afrike (3-0), Francuske (2-1) i Čilea (2-1), da bi u četvrtfinalu u Sidneju pobedila Kanadu (3-0) i konačno u polufinalu Rusiju, takođe sa 3-0.
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Dok ja ovo objavim kako treba, ima da se ponapijaju i da se završi Australian Open
Kako ti radi taj tesla tv i Beelink gt1 ultimate? Jesi li zadovoljan boxom?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom