Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Pogledaj ovu foru.....
neznam nista,nemam nista ali sve sta zelim mogu gledati.....
Na Kajgani to neces nikada postignuti.Nesto ces imati samo ako se uvuces nekome u d.....
Sve jasno?
Pozdrav
Druže , Kajgana nije ništa drugo nego i real life, nisu ovdje vanzemaljci već isti oni ljudi koje svakodnevno susrećemo na ulicama i komuniciramo ˝eye to eye˝ sa svim svojim manama i vrlinama, poenta cijele priče je da treba znati sa ljudima ..neko zna ,neko ne , nema tu nikakvog uvlačenja u dupe ;)
Автоматски споено мислење:

Pronarët filluan të mbyllnin serverët si rezultat i këtij serveri duke mos ju lejuar të hyni më ....
Në këtë rast, kemi këto http://cosmosiptv.com:89/c/
Are you sure that protection is there ? Try change your ip.
Site is under geo protection possibly.
 
Последно уредено:
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Dobra komunikacija sa ljudima se uci Godinama. Sa tim se covjek ne radja. Pozdrav svima.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
A, dobrim vaspitanjem u porodici ?! ;)
Автоматски споено мислење:

Godinama me klinci po ulici pozdravljaju sa "zdravo", oni izgleda nisu culi za "dobar dan" ! ;):):D
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
ti koda si cuvar parka a ne moderator treba ti crtati koga da baniras ,ako nemas vremena dovoljno za temu nadji nekog drugog ,zar nevidis da ovo nema vise veze sa temom internetr televizija ,nego je postala cista zajebancija i chat nekoliko ljudi ovo vec traje nekoliko nedelja
najbolji su ovi opensource forumi :D
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Hahahaha komedija, ljudi su glupi ako bacaju pare na besplatne skenere, sve vam to stoji na serbian forumu u temi U/P skeneri i kako skenira ti, imate svega dvesto i nešto strana, POČNITE ČITATI VIŠE, kad sam ja mogao da skupim toliko i skenera i alata i svega sa serbian foruma i sa ovog foruma samo da ste krenuli od 1500-te strane imali bi i sami nešto, a ovako jbg samo vi bacajte pare, ja sam i ušao u sve ovo samo zato što je sve free (besplatno). :kafence:
 
Член од
12 јануари 2020
Мислења
1
Поени од реакции
0
Pozdrav svima!

Potpuno sam nov u temi, voleo bi malo detaljnije da proucim sta se desava. Medjutim iznenadjen sam, mnogo vise polemike oko nekih sporednih stvari, a mnogo manje oko sustinskih stvari. Ne ocekujem od nikoga da mi prosveti mnogo dragocenog vremena, da mi sve preda a la carte, a ja da uzivam, ali bi voleo nekoliko saveta, bar gde da pocnem u ovoj sumi punih prepucavanja. Za prvi korak bi voleo da mi neko obrati paznju, koje i cije postove prvo da procitam. Koji su prvi koraci sto mogu da ucinim, da vas sto manje gnjavim sa glupim pitanjima. Veliko hvala za svaku pomoc i konstruktivan komentar. Hvala :)
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Tezak li je ovaj zivot, dok sin vija sojke, zena zaradjuje pare a tasta kuva rucak, ja na jednom monitoru gledam tenis, na drugom skijanje, a na laptopu se zezam na forumu ! :D
Samo neka potraje tako...Šta ćeš kad ti je suđeno da se mučiš...
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Последно уредено:
Член од
13 јануари 2018
Мислења
41
Поени од реакции
238
Zamolio bih jednu listu od clientportal na PP ako moze. Hvala

Poslano sa mog M5 Note koristeći Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom