Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793

Attachments

Член од
26 октомври 2019
Мислења
559
Поени од реакции
1.341
Jbt.ja tek sad vidim koji sam papak! Kontam nece niko da daje ove "skenere" ili bar uputstvo pa iz postovanja nemolim....Nista,bolje da cutim :cenzura:
PS
Hvala @Starbucks1 za "Kamiondzije",rade super(y)
 
Последно уредено:
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
netreba ti pasos sad ce opet rat ,juce americkji jevreji izglasali da se pocne rat na ex yu ,jbg treba ljude shvatiti 24 miiliona amerikanaca radi u vojnoj industriji ,a odlucili su citajuci kajganu vide da je dobar trenutak da se bratski narodi ponovo zakrve ,govore razlicitim jezicima niko nikoga nerazumije ,mole se razlicitim bogovima ,svak mrzi onog drugog zbog njegove istorije mjesto da svi zajedno sjednu za isti sto i najedu se banana jer svi zive u banaana drzavama
Автоматски споено мислење:

hvala ti i za ovaj za sat vremena 34 gradine i 67 kamiondjije sad na ovaj balkan presao evo 87 komada hvala ti za scaner
super da sam ti toliko vazan pa i u svojim snovima nemozes bez mene uzivaj i samo naprijed
Автоматски споено мислење:

voli vas vas kralj sad nastavite sa svojom svastarom ,i catovanjem tjesite jedni druge ovo je postala cista zajebancija od teme ,bye
 
Последно уредено:
Член од
8 февруари 2019
Мислења
10
Поени од реакции
2
pozdrav....citam sta pisete pa ajde da pokusam nista nekosta....Zokiniko...jel problem da das taj skener da se malo u stare dane zanimam....penzionerski....a ako nemoze,opet lepo,svako dobro....
 
Член од
10 јули 2016
Мислења
163
Поени од реакции
218
netreba ti pasos sad ce opet rat ,juce americkji jevreji izglasali da se pocne rat na ex yu ,jbg treba ljude shvatiti 24 miiliona amerikanaca radi u vojnoj industriji ,a odlucili su citajuci kajganu vide da je dobar trenutak da se bratski narodi ponovo zakrve ,govore razlicitim jezicima niko nikoga nerazumije ,mole se razlicitim bogovima ,svak mrzi onog drugog zbog njegove istorije mjesto da svi zajedno sjednu za isti sto i najedu se banana jer svi zive u banaana drzavama
Автоматски споено мислење:


super da sam ti toliko vazan pa i u svojim snovima nemozes bez mene uzivaj i samo naprijed
Автоматски споено мислење:

voli vas vas kralj sad nastavite sa svojom svastarom ,i catovanjem tjesite jedni druge ovo je postala cista zajebancija od teme ,bye
Koliko god da spustis standarde drug ovaj ne moze preci crtu :)
Preti coveku koji mu najverovatnije otac moze biti

Do tebe, mozda nekako i dobije pasos ali vizu nikako :)


Sent from my SM-G975W using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom