Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 септември 2019
Мислења
21
Поени од реакции
12
Kako se čini,na ovom forumu većina ljudi ima alate za skeniranje stalkera a prave se da nemaju ništa,a isto su ih od nekoga dobili,nisu ga sami izmislili
Dali će mi tko poslati.....?
stace ti skeneri druze kad su vecinom makova vec povadjeno imas na forumima koliko zelis skener je bolesna stvarcica neces tako gledati nista nego samo skenirati
 
Член од
5 декември 2019
Мислења
2
Поени од реакции
5
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Poruke nema samo jedan mali prikaz da postoje dobri plejeri za VLC koji puštaju mac adresu za stalker a ne treba stb emulator.
Na žalost player još uvek nije javan !!!
Samo mala digresija na ovu temu, Kodi se da instalirati i na PC i u njemu se te liste putem Stalker PVR addona gledaju bez problema, ne treba cekati nekakav novi player. E sad, ako bas bezuvjetno treba gledati u VLC onda....
 

cile0789

Super Сasual Dating - Authentic Damsels
Член од
7 април 2017
Мислења
138
Поени од реакции
365
Samo mala digresija na ovu temu, Kodi se da instalirati i na PC i u njemu se te liste putem Stalker PVR addona gledaju bez problema, ne treba cekati nekakav novi player. E sad, ako bas bezuvjetno treba gledati u VLC onda....
Tako je koleka @kljuki, interesantan je samo program ali mislim da je to isto ako se ne varam @MilutinMilanković odavno uradio -na istom principu.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Tako je koleka @kljuki, interesantan je samo program ali mislim da je to isto ako se ne varam @MilutinMilanković odavno uradio -na istom principu.
Tako je, mada koliko sam ja uspio razumjeti (nemam tu skriptu pa mozda lupam gluposti) Milutinova kreacija moze puno vise od pukog reproduciranja listi sa stalkera, mislim i da automatski skida tokene za one famozne flussove i jos kojesta ali Milutin bi to sigurno bolje objasnio.
 
Член од
8 септември 2016
Мислења
70
Поени од реакции
306
Mir Božji, Hristos se rodi.
Srećan Božić svima koji ga danas obeležavaju. Želim vam Mir i Spokoj u duši pre svega.
Zdravlje da vas služi i da u ovoj godini budete veseli i radosni i da živite život ispunjenji pozitivnom energijom!


 

Kajgana Shop

На врв Bottom