Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Ma ruku na srce sad se dogodilo ono sta smo pricali mi i dalje sutimo evo vam sad svi znaju i sta se dogada sad svi izbacivaju te maceve,unistavaju brdo servera.To vam pokazuje kakvi su ljudi kad do neceg dodu cast pojedincima koji sute ali dosta je da 10 polude i raspucaju sve.Ok nek to sve stane cim prije to bolje,samo cemo se onda pitat ko ce dijelit liste.Mi na iptv pozitive imamo resenje necemo ovisit o tome al se pitam sta ce ostali vecina.Mi sutimo od rijetkih smo foruma sta nismo unistili ni jedan mac,ekipa smo koja ima karakter,administracija je slozna i disu svi za jednog
I ako liste stanu,mislim da ne postoji kanal koji se nemoze naci u formatu http://ip/ime kanala,ili http://ip/broj
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
ma šta će stat, što ste paranoični ....pa vratite se unazad 10 godina i skontat ćete da je s vremenom i s napretkom tehnologije i ovdje se sve kvalitetnije posjedovalo i gledalo ...
nekad su se pravile skripte i u njima 20 rumunskih kanala i to je bilo kao nešto , sopcast i ostala sranja naspram ovog današnjeg ..
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Последно уредено:
Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
ma šta će stat, što ste paranoični ....pa vratite se unazad 10 godina i skontat ćete da je s vremenom i s napretkom tehnologije i ovdje se sve kvalitetnije posjedovalo i gledalo ...
nekad su se pravile skripte i u njima 20 rumunskih kanala i to je bilo kao nešto , sopcast i ostala sranja naspram ovog današnjeg ..
Ja ti do unazad godinu dana za iptv nisam bio neki pristalica.Glavo mi je bilo dreambox što veći tanjur i motor i naravno cccam i lovio sve šta se moglo uloviti od 75e-30w
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
ima li neko nastavke za exe net listu tipa udp/233.xxx.xxx.xxx:xxxx ?
Автоматски споено мислење:

Ja ti do unazad godinu dana za iptv nisam bio neki pristalica.Glavo mi je bilo dreambox što veći tanjur i motor i naravno cccam i lovio sve šta se moglo uloviti od 75e-30w
A, sta te sad sprecava u tome ?
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
Da iskren budem okad je stao maxtv,liga prvaka prešla na planet sport od tad sam se malo aktivirao
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ja ti do unazad godinu dana za iptv nisam bio neki pristalica.Glavo mi je bilo dreambox što veći tanjur i motor i naravno cccam i lovio sve šta se moglo uloviti od 75e-30w
ma druže , ljudi su se u zadnjih 10-15 godina toliko informatički educirali i opismenili da je to nevjerovatno , generacije i generacije IT strucnjaka su izasle sa fakulteta koji razbijaju bankarske sisteme lakše već pijanica flašu , i onda neko misli da će gazde zaštititi iptv panele :D

a za iptv nikada nije kasno :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom