Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973

TCM

Член од
13 мај 2015
Мислења
454
Поени од реакции
107
zdravo za site trazim eden pozicioner za satelitska antena koj ima ovde nekoj od forum nekoj poloven ,da bide od makedonije vidite na slika

mozete da odgovarate i na PM

 
Последно уредено од модератор:

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Ja stvarno ne razumem čemu trpanje politike u temu IPTV-a?
I to vec koji put po redu...
Iz kog razloga se pojedincima to toleriše, stvarno mi nije jasno...
 
Последно уредено:

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
5.435
zdravo za site trazim eden pozicioner za satelitska antena koj ima ovde nekoj od forum nekoj poloven ,da bide od makedonije vidite na slika

mozete da odgovarate i na PM

Мислам имам еден мануелен. На работа сум утре ќе проверам ако не сум го фрлил. Беше малку зезнато кога ќе промашиш сателит, но си ја вршеше работата.
 
Член од
18 февруари 2016
Мислења
82
Поени од реакции
41
sta je nasal li si gde da radis ili jos lezis u kuci bezveze,netreba biti tako zlobom jos si covesko bice treba da razumes te stvari,covek ti stavil Nova Sport a ti odmah komentarises negativno.
@Pifi Pedalot ...ti si najveci mizantrop tu na forumu i mozes u svemu pricati al zamolio bih te nemoj koristiti termin kao "covecko bice" jer ti nazalost nemas poima sta to znaci! Jednom sam te prozvao a i druge...evo ko ce mi pokazati makar 2 pozitivna komentara od onog destruktivnog pipija, ja sam spreman da revidiram svoje misljene o njemu i izvinicu se javno!!! Prijatna noc ostalima.
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Druze, ne radi se o tome...
Sto nisi reagovao na njegovu objavu?
Nije ovdje mjesto za takve stvari, tako da ni tvoj postupak nista nije bolji od njegovog.
Nisam ja ovdje moderator samo kazem da takve stvari nisu normalne a vi kako hocete. Stavite ovdje slike i od Draze Mihajlovica ,Jasenovca, Radovana Karadzica, Franje Tudzmana, Slobodana Praljaka, Vehabija ili debila poput isti.
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
558
Поени од реакции
1.340
A ja ni kriv ni duzan se uvalio u frku:)
Pustite ljudi politiku ona nas je i dovela u probleme i da budemo nomadi.Ovi sto stalno cackaju mecku u pi.ku neznaju za bolji zivot koji im se zasniva na mrznji.I u grob ce otici mrzeci i sebe i druge.
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Nije ovdje mjesto za takve stvari, tako da ni tvoj postupak nista nije bolji od njegovog.
Nisam ja ovdje moderator samo kazem da takve stvari nisu normalne a vi kako hocete. Stavite ovdje slike i od Draze Mihajlovica ,Jasenovca, Radovana Karadzica, Franje Tudzmana, Slobodana Praljaka, Vehabija ili debila poput isti.
Ne ne druze, upravo u tome je i problem, sto neki mogu da rade sta hoce i da stavljaju sta hoce, a neki ne mogu...
Na necije postupke niko ne reaguje a na necije se odmah skace...
Uglavnom, ja sam obrisao to sto sam objavio...nemam zivaca da se raspravljam sa pojedincima...U stvari imam itekako ali nema smisla...
Uglavnom, nema nikakve veze sa tobom, da ne shvatis pogresno...
Автоматски споено мислење:

A ja ni kriv ni duzan se uvalio u frku:)
Pustite ljudi politiku ona nas je i dovela u probleme i da budemo nomadi.Ovi sto stalno cackaju mecku u pi.ku neznaju za bolji zivot koji im se zasniva na mrznji.I u grob ce otici mrzeci i sebe i druge.
Naravno da se slazem u potpunosti , samo ne vidim da je iko reagovao na objavu doticnog?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom