Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Автоматски споено мислење:

 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Izgleda da neznanje (necu odmah da kazem bezobrazluk) vodi u neskromnost !
Pojedinci, koji su "od juce" u iptv vodama, odma traze npr. "najbolje" liste, c linije, (da im otvaraju ovo i ono) npr. nastavke za zadrugu iz exe net liste, (koje ja ne znam drugacije da nadjem nego "peske", znaci jedan po jedan, oci mi ispale) i jos se ljute ako to ne dobiju, moraju, ili da nesto nauce, ili da budu skromniji ! ;) :P
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
za tebe vazi popust i placas kada hoces ;) :)
Автоматски споено мислење:


jbg. biznis je biznis :P
U hrvatskoj HT mijenja rutere i na nove rutere kad skeniras sa tim skenerom automatski blokiraju internet,pa te za neko vrijeme zovu iz zagreba gdje ti otvoreno odgovore da sa vase ip se vrsi napadaj na ip adrese i ako se nastavi da ce se uskratiti usluga.U tu grupu i ja spadam jer sam dobio taj ruter famozni koji ima i 4G 100 giga,tako da za mene nema vise uzivancija drema
 
Член од
20 ноември 2017
Мислења
30
Поени од реакции
66
U hrvatskoj HT mijenja rutere i na nove rutere kad skeniras sa tim skenerom automatski blokiraju internet,pa te za neko vrijeme zovu iz zagreba gdje ti otvoreno odgovore da sa vase ip se vrsi napadaj na ip adrese i ako se nastavi da ce se uskratiti usluga.U tu grupu i ja spadam jer sam dobio taj ruter famozni koji ima i 4G 100 giga,tako da za mene nema vise uzivancija drema
Tako nešto je i u Švici tj još gore,kazne su ogromne :eek:
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
U hrvatskoj HT mijenja rutere i na nove rutere kad skeniras sa tim skenerom automatski blokiraju internet,pa te za neko vrijeme zovu iz zagreba gdje ti otvoreno odgovore da sa vase ip se vrsi napadaj na ip adrese i ako se nastavi da ce se uskratiti usluga.U tu grupu i ja spadam jer sam dobio taj ruter famozni koji ima i 4G 100 giga,tako da za mene nema vise uzivancija drema
:facepalm:
Nemoras da mi se zahvaljujes .
Koliko puta si me nasmejao do sad ,da samo znas.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom