Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Pozdrav,
Relativno sam novi u ovome, svega nekoliko mjeseci.
Prije oko mjesec i pol dana sam ovdje zamolio da me netko uputi djelomično u to, ali odgovora nije bilo, odnosno bilo je onog tipa (vidi ovog tek je došao na forum, a već bi sve da mu se da...)
Nakon toga sam shvatio da od toga ništa, pa sam sam krenuo da iskoristim svoje vještine i nešto isprogramiram, pa eto moga rezultata. Za mene dovoljno i previše.
Uživajte u narednim praznicima i blagdanima, idemo na zasluženi odmor...

Pozz svima, a najviše onima koji su me odmah u startu podržali :)
Cekaj, ako sam dobro razumeo...na pocetku nisi znao nista, trazio si da te neko uputi, a onda , posto niko nije hteo da te uputi, ti besan resis da sam programiras skener koji izbacuje u detalje...Zanimljivo...brzo si napredovao..
I sad tako besan resis da slikas svoj rad i pustis nama da se divimo ili hoces da podelis sa nama?
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Cekaj, ako sam dobro razumeo...na pocetku nisi znao nista, trazio si da te neko uputi, a onda , posto nije hteo da te uputi, ti besan resis da sam programiras skener koji izbacuje u detalje...Zanimljivo...brzo si napredovao..
I sad tako besan resis da slikas svoj rad i pustis nama da se divimo ili hoces da podelis sa nama?
Ma i ja tako jednom pobesnio i napravio windows 18.Sta zna bes sta je windows.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Pozdrav,
Relativno sam novi u ovome, svega nekoliko mjeseci.
Prije oko mjesec i pol dana sam ovdje zamolio da me netko uputi djelomično u to, ali odgovora nije bilo, odnosno bilo je onog tipa (vidi ovog tek je došao na forum, a već bi sve da mu se da...)
Nakon toga sam shvatio da od toga ništa, pa sam sam krenuo da iskoristim svoje vještine i nešto isprogramiram, pa eto moga rezultata. Za mene dovoljno i previše.
Uživajte u narednim praznicima i blagdanima, idemo na zasluženi odmor...

Pozz svima, a najviše onima koji su me odmah u startu podržali :)
Pa što si pitao da ti neko pomaže kad sam znas sve da obaviš, znači hoces nagotovo,da se na zamučis kao i većina drugih koji traze programe i liste.Sve ima na internet samo treba zagrijat stolicu i sklopit kockice.
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Cekaj, ako sam dobro razumeo...na pocetku nisi znao nista, trazio si da te neko uputi, a onda , posto niko nije hteo da te uputi, ti besan resis da sam programiras skener koji izbacuje u detalje...Zanimljivo...brzo si napredovao..
I sad tako besan resis da slikas svoj rad i pustis nama da se divimo ili hoces da podelis sa nama?
Moze da je neki veliki glumac
Автоматски споено мислење:

Ovaj programer da je uistinu taj za kojeg se prestavlja bas bih skenirao mac liste koje nevrjede ama bas nicemu, nije mi jasno samo zbog cega neko to skenira i gubi vrjeme na to kad se nece nagledati sigurno.
Otgovor je velma lak :Zasto nista drugo nezna.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom