Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Vidi drug, ovako...nista licno... Elem, tamo gde si admin nikad te nema i ne bavis se tamo tekucim problemima, ali si zato ovde non-stop...i bavis se necim nebitnim u tvom zivotu, ko, sta, kako... Da rezimiramo, znaci lepo ti ovde... E sad da sam ja tamo negde u kafani kao sto ti rece non-stop ja ne bih usao ovde i visio po ceo dan... Izvini, nista licno, prijatan boravak i rucak u kafani zelim... Pozdrav!!!
Drug, nas kolega @kljuki voli kafane i komsinice, pa kad nije u kafani onda ti on rado provodi vrijeme kod komsija, opasan je on!
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Malo si se zeznuo tamo kako ti kazes i kako se ne bavi tekucim problemima,jako si se zeznuo radi on i prekovremeno, al ja cu se suzdrzat i kazat skromnost je vrlina,a šutnja vredii zlato. :angel:
Ma... situaciju znas i sam najbolje :D da ti ja ne opisujem kakvo ti je stanje na forumu a visite ovde... Tako da:Dsta da ti pricam, uzivaj... Pozdrav....
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Znaci, gledam "drim" liste sa nastavcima, tipa 1:1:1:711Y0:13G:1:C00000:0:0:0: sa adresa koje izgleda nisu drimovi, (u svako doba) sta je to , nemam pojma, ali mogu da ih nadjem, samo je pitanje kako !? o_O ;) :) :D
 

emd

Член од
10 март 2019
Мислења
45
Поени од реакции
124
Pozdrav,
Relativno sam novi u ovome, svega nekoliko mjeseci.
Prije oko mjesec i pol dana sam ovdje zamolio da me netko uputi djelomično u to, ali odgovora nije bilo, odnosno bilo je onog tipa (vidi ovog tek je došao na forum, a već bi sve da mu se da...)
Nakon toga sam shvatio da od toga ništa, pa sam sam krenuo da iskoristim svoje vještine i nešto isprogramiram, pa eto moga rezultata. Za mene dovoljno i previše.
Uživajte u narednim praznicima i blagdanima, idemo na zasluženi odmor...

Pozz svima, a najviše onima koji su me odmah u startu podržali :)
 

Attachments

Член од
10 јули 2016
Мислења
163
Поени од реакции
218
Pozdrav,
Relativno sam novi u ovome, svega nekoliko mjeseci.
Prije oko mjesec i pol dana sam ovdje zamolio da me netko uputi djelomično u to, ali odgovora nije bilo, odnosno bilo je onog tipa (vidi ovog tek je došao na forum, a već bi sve da mu se da...)
Nakon toga sam shvatio da od toga ništa, pa sam sam krenuo da iskoristim svoje vještine i nešto isprogramiram, pa eto moga rezultata. Za mene dovoljno i previše.
Uživajte u narednim praznicima i blagdanima, idemo na zasluženi odmor...

Pozz svima, a najviše onima koji su me odmah u startu podržali :)
Da nemas i ti 70god
Pa da cestitam i jare i pare :)

Sent from my SM-G935W8 using Tapatalk
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
445
Поени од реакции
883
šta je ovo,danas samo rođendani.pa neka vam je sa srećom "momci"105 pa opet :)
 
Член од
1 мај 2017
Мислења
75
Поени од реакции
12
Pozdrav,
Relativno sam novi u ovome, svega nekoliko mjeseci.
Prije oko mjesec i pol dana sam ovdje zamolio da me netko uputi djelomično u to, ali odgovora nije bilo, odnosno bilo je onog tipa (vidi ovog tek je došao na forum, a već bi sve da mu se da...)
Nakon toga sam shvatio da od toga ništa, pa sam sam krenuo da iskoristim svoje vještine i nešto isprogramiram, pa eto moga rezultata. Za mene dovoljno i previše.
Uživajte u narednim praznicima i blagdanima, idemo na zasluženi odmor...

Pozz svima, a najviše onima koji su me odmah u startu podržali :)
Ovdje ljudi misle da su na vrhu
Također mi niko nije pomogao
 

Kajgana Shop

На врв Bottom