Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 ноември 2019
Мислења
208
Поени од реакции
247
Život je kao vožnja biciklom, treba neprestano ići naprijed, bez zaustavljanja, da se ne izgubi ravnoteža. Dobro jutro...........
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
ajmo drugari , treba mi pomoć... imam jednu dobru listu koja radi savršeno do koje sam došao preko dreamboxa , u dreamu se nisu mogli otvoriti kanali ali sam u postavkama uspio doci do dijela adrese kanala koji je trenutno bio upaljen i kad sam je malo modifikovao uspio sam otvoriti taj kanal i onda sam išao mijenjati brojeve 6417, 6418, 6419 i brojeve ispod 6415, 6414 itd ...uglavnom nekih desetak kanala sam uspio na taj način otvoriti +- 10 kanala otprilike od pocetnih ...adresa izgleda ovako ... u kojoj formi bi mogli biti još kanali jer znam da ih ima još mnogo , da li je moguće da se mijenja nešto osim brojeva na kraju ?

taj dream me je kasnije blokirao , ne mogu uci u njega ali kanali koje sam izvukao rade savrseno ...

8088/live/rKq1dCQM9B/krmbKnV5PU/6416.ts
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
ajmo drugari , treba mi pomoć... imam jednu dobru listu koja radi savršeno do koje sam došao preko dreamboxa , u dreamu se nisu mogli otvoriti kanali ali sam u postavkama uspio doci do dijela adrese kanala koji je trenutno bio upaljen i kad sam je malo modifikovao uspio sam otvoriti taj kanal i onda sam išao mijenjati brojeve 6417, 6418, 6419 i brojeve ispod 6415, 6414 itd ...uglavnom nekih desetak kanala sam uspio na taj način otvoriti +- 10 kanala otprilike od pocetnih ...adresa izgleda ovako ... u kojoj formi bi mogli biti još kanali jer znam da ih ima još mnogo , da li je moguće da se mijenja nešto osim brojeva na kraju ?

taj dream me je kasnije blokirao , ne mogu uci u njega ali kanali koje sam izvukao rade savrseno ...

8088/live/rKq1dCQM9B/krmbKnV5PU/6416.ts
Sad od ovog strima napraviš get liniju: :8088/get.php?username=rKq1dCQM9Bq&password=krmbKnV5PU&type=m3u_plus
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
ajmo drugari , treba mi pomoć... imam jednu dobru listu koja radi savršeno do koje sam došao preko dreamboxa , u dreamu se nisu mogli otvoriti kanali ali sam u postavkama uspio doci do dijela adrese kanala koji je trenutno bio upaljen i kad sam je malo modifikovao uspio sam otvoriti taj kanal i onda sam išao mijenjati brojeve 6417, 6418, 6419 i brojeve ispod 6415, 6414 itd ...uglavnom nekih desetak kanala sam uspio na taj način otvoriti +- 10 kanala otprilike od pocetnih ...adresa izgleda ovako ... u kojoj formi bi mogli biti još kanali jer znam da ih ima još mnogo , da li je moguće da se mijenja nešto osim brojeva na kraju ?

taj dream me je kasnije blokirao , ne mogu uci u njega ali kanali koje sam izvukao rade savrseno ...

8088/live/rKq1dCQM9B/krmbKnV5PU/6416.ts
8088/get.php?username=rKq1dCQM9B&password=krmbKnV5PU&type=m3u
znaci ovo ti je sablon
get.php?username= &password= &type=m3u
 

Kajgana Shop

На врв Bottom