Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Samo ne znam kak e veze ima TV sto ih pominjes, nije ta razlika do TV vec samo do boxa, prosto si losiji zamenio boljim. Meni recimo Fire TV Stick radi sve bez problema kao i kod tebe to. Ne da se hvalim i reklamiram bilo sta, prosto, platio sam ga samo 30e za Black Friday, i nemam nikakve primedbe, apsolutno odlican odziv, pomeranje glatko ide, otvara istog trenutka. Za moja očekivanja i vise nego odlican izbor.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Ja imam tv koji je android, sve radi normalno, dakle, ako imas "perja" kupis tv, ako ti se ne baca 500 eura na to sranje kupis abox i spojis na postojeci, svi rade svoj posao, od A53 proc i 2Gb rama svi ce raditi bez problema za ovo iptv g...no.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Sve je to lepo.... Samo, kasno ste otkrili toplu vodu, nista novo niste kazali....
Pa nije to poanta za ono koji znaju nego za one koji tek u to ulaze, bit je takvim pomoci,jer puno se prica da nista ne radi, a onima koji su puni hvale tima nista ne treba ti su dosta sami sebi,neide to tebe ja to u kontekstu hhaha.
Recimo ja sam otkrio da su tv LG puno bolji od SAMSUNGA
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Pa nije to poanta za ono koji znaju nego za one koji tek u to ulaze, bit je takvim pomoci,jer puno se prica da nista ne radi, a onima koji su puni hvale tima nista ne treba ti su dosta sami sebi,neide to tebe ja to u kontekstu hhaha.
Recimo ja sam otkrio da su tv LG puno bolji od SAMSUNGA
Nema to veze sa televizorima... Sve je do Android boxa...
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Pa nije to poanta za ono koji znaju nego za one koji tek u to ulaze, bit je takvim pomoci,jer puno se prica da nista ne radi, a onima koji su puni hvale tima nista ne treba ti su dosta sami sebi,neide to tebe ja to u kontekstu hhaha.
Recimo ja sam otkrio da su tv LG puno bolji od SAMSUNGA
Znaci ti si "zakljucio" da je LG bolji od Samsunga jer si kupio novi box i novi tv i to upario.. Ala ti je logika u krasni. Lepo ti rece covek iznad, sve je to do Android uredjaja.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Znaci ti si "zakljucio" da je LG bolji od Samsunga jer si kupio novi box i novi tv i to upario.. Ala ti je logika u krasni. Lepo ti rece covek iznad, sve je to do Android uredjaja.
Pa ne treba ti tv i box, kupis samo android tv ili android box. Svi, ali bas svi boxovi koji imaju 2Gb rama i cetverojezgreni procesor (a to su svi proizvedeni u zadnje dvije tri godine) mogu vrtiti stbemu, Ott Navigator ili Kodi, playere koji podrzavaju stalker portale po ovom ili onom principu. Dakle, kad ulazes u novu opremu, kupis android tv ili kako rekoh, ako ti se ne baca 500-njak ojrica kupis abox i spojis na postojeci tv, nema razlike. Drugi par cipela je sto se ljudima ne da povuci UTP kabel od boxa ili TV do rutera, ta sranja jako lose rade na wifi, jos je veci problem u DNS serverima, onaj provajderov je za k...c, stavi ove javne i sva ta skalamerija radi k'o doksa.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Haaaj sto nemogu ovaj amaterizam i hvalisanje da podnesem, ljudi treba da znate da odje ima ljudi koji imaju svoje firme pa za to niko nezna,i netreba da zna,kakve to veze ima sa iptv,
Ccc ,a ovo mi je novo da cujem,kupis skup tv i one liste sto inace prekidaju postanu stabilne...
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204

đavlu malo bilo :icon_mrgr:
Автоматски споено мислење:

Ccc ,a ovo mi je novo da cujem,kupis skup tv i one liste sto inace prekidaju postanu stabilne...
šta ti je tu čudno , to ti je ko žena ...kupuš joj skupu bundu ili cipele i odmah od psihički nestabilne postane stabilna . :icon_mrgr:
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Ajd' dobro, ja sam lud, jbg. :(
Doduse, nije cudo, u godinama sam. Samo kazem da vjerovatno imate adekvatnu opremu, samo je pogresno koristite. Ali dobro, iskljucujem se iz rasprave, prestar sam ocito da dajem suvisle komentare na ovu temu.
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Nema to veze sa televizorima... Sve je do Android boxa...
da tako je ali i naj bolju adroid box ima problem sa otvarjane neki kanale tako da nema idealni.Ja imam ovi https://www.amazon.com/Beelink-A1-Cortex-A53-Quad-core-Processor/dp/B077XQBK51 u stvari otvara i 4k kanale bez problem i na 45000kb/s a na neki kanali ot HD 8000/kb/s kartina se sjebe odmah.Naravno te moze da koristat neki stari kodeki ili nesto sto ne podrzava probal sa mnogo playeri i nista ista stvar.Nakraj sam nuliral box i vidi odmah sve se sredilo i ovi kanali koj nisa radili kako treba sad si radat kako treba,treba reci da prvi put kad sam uradil to da vratim fabr. nastrojki nisto ne se desilo kanali ponovo ne sa radili kako treba to bilo predi 5 meseza,a sad sve je uredu i niko nemoze mi reci sta se desilo.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
odoh sad pogledat malo u radnji android boxove , aj preporučite koliko memorije itd da bi stabilno radio stb na samsung smart tv
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
odoh sad pogledat malo u radnji android boxove , aj preporučite koliko memorije itd da bi stabilno radio stb na samsung smart tv
Rekoh vec, sve preko 2Gb rama i A53 radi ko doksa, samo spojis na "zicu". Ali uzmi ovo sa rezervom, ja sam stari prdonja pa pricam svasta. :)
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Pa nije to poanta za ono koji znaju nego za one koji tek u to ulaze, bit je takvim pomoci,jer puno se prica da nista ne radi, a onima koji su puni hvale tima nista ne treba ti su dosta sami sebi,neide to tebe ja to u kontekstu hhaha.
Recimo ja sam otkrio da su tv LG puno bolji od SAMSUNGA
Igrom slucaja imam oba tv i oba povezana sa fire stickom.O fire sticku sam vec ovde pisao sve preporuke,ali samsung i lg to je samo stvar ukusa meni licno samsung od 65“ dozivljaj
 

Kajgana Shop

На врв Bottom