Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Evo vam jedan utisak mozda kome pomogne do sad sam imao samsung FHD i MX box FHD, stb
je radio katastrofa, sve izbacivalo stalno ,stucalo,blokiralo,kanali nisu radili,ocitavanje katastrofa slika jadna.A sad sam presao na LG 4K smart tv(nisam htio android jer su nestabilni)i box 4k MECOOL KM3 razlika sad od prije nesvatljiva.STB emulator, instalirao sam ove poznate zdrava, bitka, king, nordic,gradinu,dva brat,bosna,proxy,kamiondije,tvnova ma sve do jedna radi fenomenalno,box ocita server svaki do 16 sek,kanali se prebacivaju svi ali svi doslovce na svim serverima za sekundu,listanje kanala strasno brzo i meni jako zanimljivo sad svi kanali rade i videoteka otvara svi filmovi na svim serverima.Testirano juce navece sve u udarnom terminu jedino mi bitka nije otvorila mozda blokada.Znaci oprema je jako bitna i kakve uredaje imate niti jednom mi nije stb izbacil van.Zato ovo sta pricamo da liste ne vrede u udarnim terminima nije istina sve sljaka fenomenalno a o kvaliteti strimova bi se dalo razgovarati jel svasta pustaju ovi gazde.Ako ocete da gledate treba malo uloziti u opremu,a da ne spominjem da sad ima i mogucnost da se to sve prebaci na laptop i ostale uredaje uzivancija.Samo da napomenem da mi box iz Italije stigao za 3 radna dana,placanje jednostavno,izvjestavaju da su poslali i na dan primanja mi javili da dolazi box.Cijena box 78 dolara sa dostavom.Eto decki to je to razmislite i ulozite u opremu ko moze.I na kraju ne razbacujte se sa listama cuvajte to jer svi smo u tome ,i jedan u drugom ovisimo ili mi to priznali ili ne bahatost pokazivanje snage,nikom nece pomoc,svi gubimo i onaj ko postavlja nesto javno i onaj ko to cita ili lajka tako ne zanosimo se iluzijama i cuvajmo to sta znamo da bi svima bilo bolje.Vecina vas sad zna kako i umije da nade zato pokazimo svi zajedno karakter.Mirnije cemo spavat:angel::)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Ja sam burazu kupio TCL android tv, 49" ima sve a kosta manje od 500 eur, varijante sa vecim ekranom su par eura skuplje. Sve, ali bas sve radi "k'o beba". Ne treba doduse kupovati tv, dosta je i abox koji je bitno jeftiniji, ali moramo se polako odmaknuti od vlc, to je proslost u svakom slucaju, bilo je doduse uvijek, trebas biti mazohist da sjedis na stolici i saltas kanale u vlc kad mozes sve obaviti iz fotelje daljinskim. :)
Dakle, ako imate smarttv, lagano si investirajte u dodatnu opremu, ovo je nazalost proslost po pitanju iptv, mali abox za par eura rijesi sve probleme.
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Evo vam jedan utisak mozda kome pomogne do sad sam imao samsung FHD i MX box FHD, stb
je radio katastrofa, sve izbacivalo stalno ,stucalo,blokiralo,kanali nisu radili,ocitavanje katastrofa slika jadna.A sad sam presao na LG 4K smart tv(nisam htio android jer su nestabilni)i box 4k MECOOL KM3 razlika sad od prije nesvatljiva.STB emulator, instalirao sam ove poznate zdrava, bitka, king, nordic,gradinu,dva brat,bosna,proxy,kamiondije,tvnova ma sve do jedna radi fenomenalno,box ocita server svaki do 16 sek,kanali se prebacivaju svi ali svi doslovce na svim serverima za sekundu,listanje kanala strasno brzo i meni jako zanimljivo sad svi kanali rade i videoteka otvara svi filmovi na svim serverima.Testirano juce navece sve u udarnom terminu jedino mi bitka nije otvorila mozda blokada.Znaci oprema je jako bitna i kakve uredaje imate niti jednom mi nije stb izbacil van.Zato ovo sta pricamo da liste ne vrede u udarnim terminima nije istina sve sljaka fenomenalno a o kvaliteti strimova bi se dalo razgovarati jel svasta pustaju ovi gazde.Ako ocete da gledate treba malo uloziti u opremu,a da ne spominjem da sad ima i mogucnost da se to sve prebaci na laptop i ostale uredaje uzivancija.Samo da napomenem da mi box iz Italije stigao za 3 radna dana,placanje jednostavno,izvjestavaju da su poslali i na dan primanja mi javili da dolazi box.Cijena box 78 dolara sa dostavom.Eto decki to je to razmislite i ulozite u opremu ko moze.I na kraju ne razbacujte se sa listama cuvajte to jer svi smo u tome ,i jedan u drugom ovisimo ili mi to priznali ili ne bahatost pokazivanje snage,nikom nece pomoc,svi gubimo i onaj ko postavlja nesto javno i onaj ko to cita ili lajka tako ne zanosimo se iluzijama i cuvajmo to sta znamo da bi svima bilo bolje.Vecina vas sad zna kako i umije da nade zato pokazimo svi zajedno karakter.Mirnije cemo spavat:angel::)
Pa izprobaj go na stremovi iz 8000-32000kb/s da vidis da li je tako kako pricas na 2000kb/s svaki box ferza.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Ah da, to sa cuvanjem listi je drugi par cipela. Sve vise ljudi ima te skenere, jupi, napredak. Samo pazite sta pozelite, svi sad skeniraju iste servere sa istim mac kombo, sada na jednom macu visi 15-20 ljudi i normalno da trza i ne radi. Ok, to je napredak, onaj stari sustav nije valjao, dobro dosli u buducnost iptv-a. :)
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Samo ne znam kak e veze ima TV sto ih pominjes, nije ta razlika do TV vec samo do boxa, prosto si losiji zamenio boljim. Meni recimo Fire TV Stick radi sve bez problema kao i kod tebe to. Ne da se hvalim i reklamiram bilo sta, prosto, platio sam ga samo 30e za Black Friday, i nemam nikakve primedbe, apsolutno odlican odziv, pomeranje glatko ide, otvara istog trenutka. Za moja očekivanja i vise nego odlican izbor.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 

Kajgana Shop

На врв Bottom