Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ti gledas JohnDeere listu,kolko litara staje u nju ?
mislis vijet 183 kanala ima
a na vozilo mislis neznam moram na probnu voznju vec su me zvali u 5 mjesecu dolazi
mislim oko 50 litara vidi sliku sta je lijep to mi 6 po redu ako oces ti prodam jedan
Ima da sliku postavim ovdje haahha
nije johb kia je hhhehe
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
ovo je dobro :aplauz:
pifi (z.j...va) zeza - primi se kenanspahic :D
olbih (z.j...va) zeza - primi se pifi :D
Автоматски споено мислење:

pitanje za @olbih i @kenanspahic
koju tv redovnim putem gledate ?
ne gledam tv uopste osim poneku utakmicu,a sta imam nije za javnost.Ono sto za nijednog clana ne radi,i sto za javnost ne radi,a znas na sta mislim za mene radi,mozda i slikovno dokazem,znaci bez trzaja
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
ne gledam tv uopste osim poneku utakmicu,a sta imam nije za javnost.Ono sto za nijednog clana ne radi,i sto za javnost ne radi,a znas na sta mislim za mene radi,mozda i slikovno dokazem,znaci bez trzaja
pitam te imas li kablovsku ili nesto slicno ?
Автоматски споено мислење:

ne gledam tv uopste osim poneku utakmicu,a sta imam nije za javnost.Ono sto za nijednog clana ne radi,i sto za javnost ne radi,a znas na sta mislim za mene radi,mozda i slikovno dokazem,znaci bez trzaja
nista bez slikovnog :D
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
pitam te imas li kablovsku ili nesto slicno ?
Автоматски споено мислење:


nista bez slikovnog :D
i da slikam,nebi povjerovao,za znas na sta mislim,ono sto radi najbolje bez trzanja i bez kasnjenja:)
nema kablovsku,imam antenu kako se kod nas kaze "riblja kost" i to je sve
 
Член од
28 септември 2019
Мислења
70
Поени од реакции
54
Pratim temu več neko vrijeme puno se piše o svemu a nitko se nije dotakao teme internet radija ima li kakva lista sa radiskim programima da netko to koristi i kakva su iskustva?
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
Pratim temu več neko vrijeme puno se piše o svemu a nitko se nije dotakao teme internet radija ima li kakva lista sa radiskim programima da netko to koristi i kakva su iskustva?
Ako koristis mozillu imas bas dodatak dobar za radio ,kad radis na kompu slusas ,ima ogromnu bazu stanica i prakticno je za koriscenje.
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/worldwide-radio/

Ako oces bas dobar radio
i
iz koga mozes da izvuce sve stanice
skini
RarmaRadio i netreba ti dalje .

A ima i liste citave ,neka ti okace strucnjaci ovi sto slikaju i stavi u lua.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom