Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Ako pogodis Sota koja je lista u pitanju dacu ti je na poklon???
Sve ja to imam u FHD realan strim.... sa Ready mozes da dignes rezoluciju jer.... taj Pink i Prva nema u realnosti u toj rezoluciji.... juce sam te kanale slikao u Fhd al nisam zelio da ih stavim ovdje... ako bude potrebe nije problem....

Nadji ti meni ove.. kao Travel Xp Fhd sa nasim sub.......

Ko pogodi koja je lista ... dobija listu :) ima ih ......


da napomenem .... clanovi koji bas nemaju sta da gledaju tj. od mene nisu dobili listu .. ovi stariji imaju svi po nesta da gledaju a ja cu odlucit kome cu dati ... nije samo jedna lista u pitanju ...

Pozdrav
Meni dovoljno u Fhd.... i ako moze iconnect sa Srb arenama u Fhd

Pozdrav
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
treba vama jedan stap pa udri mavaj da vam dodje pamet na svi tako i na mene
treba mi fhd hd 4k ili 5k onad bi mogao gledati
a zaboravili ste svi kakve rezolucije ste ranije trazili sd kanali makakvi sd onad bilo vreme sto se skupljalo sve i svasta pa
opet smo imali gledati sta a sad ste postali moderni vreme ce ad vas pregazi unisti ako tako produzite oci ce da vas zabolu od fhd 4k ili 5k pogotovo ako napipate neki xxx kanal :)
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Sad su moderna vremena... zasto nebi gledao u boljoj rez od SD ako postoji ta mogucnost? Kako da gledam npr Rtl De u Sd ako je moj kablovski provajder stavio taj kanal u Hd...
Pozdrav
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
pa sto ima veza ako ga stavio :) mislim u ponudi
ali setoi se sta smo tarzili arnije nije nam bila bitna rezolucija bar na mene i opet smo bili srecni i zadovoljni i s aono malo stos mo imali a sad covek nije zadovoljan nego tarzi jos jos i an karj i bez to jos ostane pola
eto primer http://bestclub1.rs/stalker_portal/server/administrator/login.php
ima oko toliko koliko sam napisao mac adresi
a nije balkanski stalker iako pise rs
to je grcki stalker koi radi superu vlc
 
Последно уредено:
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
treba vama jedan stap pa udri mavaj da vam dodje pamet na svi tako i na mene
treba mi fhd hd 4k ili 5k onad bi mogao gledati
a zaboravili ste svi kakve rezolucije ste ranije trazili sd kanali makakvi sd onad bilo vreme sto se skupljalo sve i svasta pa
opet smo imali gledati sta a sad ste postali moderni vreme ce ad vas pregazi unisti ako tako produzite oci ce da vas zabolu od fhd 4k ili 5k pogotovo ako napipate neki xxx kanal :)
Nisu oni nista zaboravili, svi ti koji izvoljevaju i kojima dajete sve i svasta su u ovome par meseci a neki su mesec dana i odmah hoce skenere za MAC, a znas i sam kako smo se mi mucili od pocetka sa raznim skriptama, wget-om. I ja kad napisem da im se ne daje nista ispadnem neko ko je los, ko mrzi (pobogu niko me i ne zna licno i ne zna kakav sam) a samo vidim ono sto vidite i vi, da su ljudi bezobrazni, razmazeni i nezahvalni. Ja koji se oko ovog petljam par godina sam tek skoro dobio nesto vredno u ovom smislu, nisam moljakao ljude okolo, na forumima pogotovo, ali eto, dodje neko posle 10 dana napise "Moze li meni mac skener". Bezobralzuk ne poznaje njihove granice
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
pa sto ima veza ako im se to dadne
i onako nece da znaju sta da radu sa njega
iako im je sve pisano kako i sto se trazi opet trazu
pa i marko trazio mac adresa ili adrese
a sa druge strane ne dozvoljava stavljanje na macovi to je cista komedija za mene i juce sam ga napisao trazi a neda
znaci ako se to neda onad nije ni moranje da se postavljaju ili tarzu stalker_portal i c portal adresi
nek postavljaju samo strimovi mada i to vec zabranili od jedan panel samo 3 usera pa sto ce mi useri kad je borba za mac adresi sad
 

Kajgana Shop

На врв Bottom