Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Radi i u Vlc samo...nebi preporucio vise od 1 liste da skidate...
Pozdrav
не би рекол дека работи во VLC,,,,,извадов листа,,не работи во VLC,,,,а на STB работи перфектно!!
Автоматски споено мислење:

geni i cobra ....не ми отвораат слика на ни еден мак,,,,,,која промена ја има направено,,,, geoblock,,или нешто друго?
 
Последно уредено:
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Ja ne radim nista iz interesa ... ja volim da se druzim a vi sipajte iz supljeg u prazno od volje vam .. nikad nisam uzeo 1 Cent za bilo sta niti cu... nikad nisam komentarisao bilo koga u negativnom kontekstu ako je neko nekom pomogao dal ovdje ili negdje drugdje ... nikad nisam komentarisao za bilo ciju postavljenu sliku dal Vlc-a dal Smart tv- ili vec ... meni ni u dzep ni iz dzepa ... ipak je 10 godina od kad sam u ovim vodama proslo bas brzo i na osnovu svega upoznao mnostvo dobrih ljudi koji me zovu ako sam kod njih u blizini da navratim kako bivse exyu tako i evrope itd... u medjuvremenu sam bas na osnovu foruma posjetio neke ljude privatno a i oni mene isto i imamo kontakte preko Viber .. Whatsapp i samog telefona pa i skype itd... tako da kazem kakav interes i slicne nebuloze ... saljem svima bez obzira a da bi imao interes radio bi to na drugaciji nacin .... tako da... ko kaze da ja ovo radim iz interesa nek je Gov*a a neki od vas bi i na guzi*u propricali ... ne treba mene niko da hvali jer... kad vas banane neko pohvali onda je to bas, bas za diskusiju kako vas nije sramota stidite se guzi*e kad obraza nemate ccccccccc kratko i jasno ne vrijedjam nikog to su cinjenice.......................... zaboravio da napisem pa i na SF dajem liste mozda i tamo imam 50 nikova ?

Edit

Nek Moderator provjeri @Sota i moju Ip i sve sto je vezano za moj Nik slobodno .. nisam balavac da si pravim 50 nikova i lajkujem samom sebi to moze neko ko nije bas .... dobar ....

Pozdrav
Tako je Sota. Bravo. Pusti sta levati pisu.
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Levat ti je tata kad te takvog napravio.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
5.435
Некои членови се веќе нападно аресивни, преполни со негативна енергија.
Претпоставувам како им почнува денот, кавга со домашните, ако нема никој пред огледало. Потоа следи кајгана. Ако некој ви пречи имате копче игнор и крај на приказната.
Имајте пријатен ден сите.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Levat ti je tata kad te takvog napravio.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Ma ostavi ih nikad neces sa takvima na kraj izaci to su ti teski ovisnici koji ovise o virtualnim prijateljima jer se u stvarnom zivotu vise nemogu snac komjuter im uzeo zivot to ti je moderna bolest koja zahvaca mladu populaciju.Covjek koji visi 10 i vise godina cijele dane na kompu nema zivot takve treba zalit a ovi koji ih podupiru samo jos vise utjecu na njihovu bolest nesvjesno,oni su njihov otrov.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Radi i u Vlc samo...nebi preporucio vise od 1 liste da skidate...
Pozdrav
normalno da radi, okacio sam i sliku
Автоматски споено мислење:

не би рекол дека работи во VLC,,,,,извадов листа,,не работи во VLC,,,,а на STB работи перфектно!!
Автоматски споено мислење:

geni i cobra ....не ми отвораат слика на ни еден мак,,,,,,која промена ја има направено,,,, geoblock,,или нешто друго?
radi, radi, vidis li sliku
Автоматски споено мислење:

dobro jutro dobri, i oni drugi ljudi :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom