Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Imam ga ja na svom serveru :) samim tim ne moram da ga trazim :)

by sota.png

Ovaj takodjer


Pozdrav
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
I opet ćete reći @Sota slika, vaki, naki, a čovjek nesebično pomaže svima....
BRAVO MAJSTORE
Poslao i tebi nek se nadje :) sa exyu uz

Pozdrav
Автоматски споено мислење:

Samo cu da dodam ... ima servera za koje se ne zna ... :) kao primjer moj server :D:D
a ima ih jos ................ ne vidjeni :D:D:D:D:D:D:D i takoooooo :D:D:D

Pozdrav
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
I opet ćete reći @Sota slika, vaki, naki, a čovjek nesebično pomaže svima....
BRAVO MAJSTORE
Pa i jeste i vaki, naki, kad bih napisao za doticnog bio bih banovan dozivotno, a on nije vredan toga. To sto daje liste pa mu se uvlacite i ulizujete je vas problem, ja bar nisam prevrtljiv i da mi da 1000 lista isto cu da mislim jer lik to radi iz interesa. A naravno, lista mi od njega niti treba niti bih trazio, postoji nesto a nisu liste, princip, stav. Pojedini bi ga u dupe ljubili za par lista

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Член од
24 мај 2016
Мислења
340
Поени од реакции
691
Poslao i tebi nek se nadje :) sa exyu uz

Pozdrav
Автоматски споено мислење:

Samo cu da dodam ... ima servera za koje se ne zna ... :) kao primjer moj server :D:D
a ima ih jos ................ ne vidjeni :D:D:D:D:D:D:D i takoooooo :D:D:D

Pozdrav
HVALA po ko zna koji put
Автоматски споено мислење:

LAKU NOĆ DRUGARI, ko ostaje...
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Pa i jeste i vaki, naki, kad bih napisao za doticnog bio bih banovan dozivotno, a on nije vredan toga. To sto daje liste pa mu se uvlacite i ulizujete je vas problem, ja bar nisam prevrtljiv i da mi da 1000 lista isto cu da mislim jer lik to radi iz interesa. A naravno, lista mi od njega niti treba niti bih trazio, postoji nesto a nisu liste, princip, stav. Pojedini bi ga u dupe ljubili za par lista

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
A sta mislis o tome da sami sebi salju liste i sami sebi lajkuju, mislim 1lik=10drugi nick, razmisli malo...mislim, provaljeni su odavno...
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Ja ne radim nista iz interesa ... ja volim da se druzim a vi sipajte iz supljeg u prazno od volje vam .. nikad nisam uzeo 1 Cent za bilo sta niti cu... nikad nisam komentarisao bilo koga u negativnom kontekstu ako je neko nekom pomogao dal ovdje ili negdje drugdje ... nikad nisam komentarisao za bilo ciju postavljenu sliku dal Vlc-a dal Smart tv- ili vec ... meni ni u dzep ni iz dzepa ... ipak je 10 godina od kad sam u ovim vodama proslo bas brzo i na osnovu svega upoznao mnostvo dobrih ljudi koji me zovu ako sam kod njih u blizini da navratim kako bivse exyu tako i evrope itd... u medjuvremenu sam bas na osnovu foruma posjetio neke ljude privatno a i oni mene isto i imamo kontakte preko Viber .. Whatsapp i samog telefona pa i skype itd... tako da kazem kakav interes i slicne nebuloze ... saljem svima bez obzira a da bi imao interes radio bi to na drugaciji nacin .... tako da... ko kaze da ja ovo radim iz interesa nek je Gov*a a neki od vas bi i na guzi*u propricali ... ne treba mene niko da hvali jer... kad vas banane neko pohvali onda je to bas, bas za diskusiju kako vas nije sramota stidite se guzi*e kad obraza nemate ccccccccc kratko i jasno ne vrijedjam nikog to su cinjenice.......................... zaboravio da napisem pa i na SF dajem liste mozda i tamo imam 50 nikova ?

Edit

Nek Moderator provjeri @Sota i moju Ip i sve sto je vezano za moj Nik slobodno .. nisam balavac da si pravim 50 nikova i lajkujem samom sebi to moze neko ko nije bas .... dobar ....

Pozdrav
 
Последно уредено:
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
evo jedna glupa ali korisna finta mozda je neko zna a mislim da je
malo znaju :)
porta 7999=6556=na uspeh i samo vip gledam
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom