Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
како да се повлечи цела листа
од ваков канал

http://име на сервер/u/get?m=мак адреса&u=om&s=DIJARMDLMYZ9MWVOER2T/120.ts
Nije problem izavaditi cijelu listu ,reći ću ti kako kad ukljucim pc, ali mislim da treba da se ubaci neki useragent jer ti kanali idu samo preko stbemu playera,nerade na smart tv, mx player itd..
 
Последно уредено:
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Bravo. Ti si u pravu. Ovde se vecina samo hvali. Ja sam ispocetka pitao neke na PM za liste a vecina se uopce nije ni javila. Jedan dobar covjek sa Foruma mi je poslao jednu listu i svaka mu cast. Ja ne znam da li ovo ljudi sto se hvale rade ista u svom zivotu ili same sjede na Pc. Puno pozdrava.
Isto kao i ti, ni ja ne znam da li ti sta radis osim sto po forumima trazis liste.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Член од
25 август 2017
Мислења
33
Поени од реакции
2
prijatelji moze pomoc ako neko ima nova sport novi neki kanal tamo ima danas che everton a nemam taj kanala a prtaim che vec 10 godina ako mi moze neko privatno poslati taj kanal bio bih mu zahvalan
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Meni si pisao na PP, nisam odgovorio jer sam vec bio legao za spavanje, ne razumem , zasto bas na Nova Sport moras da gledas? Bice na hiljadu kanala nekih..


Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Batalite Nova Sport trenutno, kvalitet slike je uzasan svugde gde sam probao, trenutno od IPTV je na TV Viet najbolja slika. A sve sto ide tu moze se naci i na drugim kanalima u HD i FHD

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.815
Поени од реакции
7.504
Може ли да ми препорачате IPTV за во Македонија?

Дали оваа TVVIET функционира во Македонија?
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Може ли да ми препорачате IPTV за во Македонија?

Дали оваа TVVIET функционира во Македонија?
uzmi si blizoo MKD taj vietnamec moze svaki moment da izede drvo pa i ti pokraj njega.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom