Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Nego da te pitam, ima li Babovica, starih karatista u Mostaru ?! ;)
Ne znam za Babovice karatiste , prvi put cujem ...Grbici , Suljici , Cupine, Radovic, Begici , to su najpoznatiji mostarski karatisti uz naravno Envera Idrizija koji je doduše albanski Mostarac.
Nedja Babović je najpoznatiji Babović , prvi vodja navijača Veleža sedamdesetih...
Автоматски споено мислење:

Vidi se da te tata lepo vospitao.
Ako je ironija poserem ti se na smisao za humor :)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Ne znam za Babovice karatiste , prvi put cujem ...Grbici , Suljici , Cupine, Radovic, Begici , to su najpoznatiji mostarski karatisti uz naravno Envera Idrizija koji je doduše albanski Mostarac.
Nedja Babović je najpoznatiji Babović , prvi vodja navijača Veleža sedamdesetih...
samo pitam ;)
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
како да се повлечи цела листа
од ваков канал

http://име на сервер/u/get?m=мак адреса&u=om&s=DIJARMDLMYZ9MWVOER2T/120.ts
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
kad cu ja doznati reci cu ti ok:) opet ti dale nesto ali malko
sad cu da pokusam to se sastoi od tri bukvi :)dali su ti mac adrese al nisu ti dali debug
najvazni deo svakog stalkera
pogledni i nasmejse
 
Последно уредено:
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Da otkrijete krticu ,hahaha.Vi ste pametni momci sa SF sto jest jest,mora se priznati,ali kada vas porazi neki slabic koji pojma nema o iptv i kojem ste dali nesto VI PAMETNI,pa onda ispadne da je on pametniji od sviju vas
Bravo. Ti si u pravu. Ovde se vecina samo hvali. Ja sam ispocetka pitao neke na PM za liste a vecina se uopce nije ni javila. Jedan dobar covjek sa Foruma mi je poslao jednu listu i svaka mu cast. Ja ne znam da li ovo ljudi sto se hvale rade ista u svom zivotu ili same sjede na Pc. Puno pozdrava.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom