Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
:) pa sto iam veza vazno iamte muda ko od bika da tu navlacite ljudi na nseto sto oni mislu ad je ok al nema veza neka vi e alal vera ili vama ili na onaj ko to izmislio napravio
barem aj javno priznajem daiam ljudi koi znaju mnogovise od mene i ostali pa nije ni cudno sto ste ga izbacili posteno od vas al nisi priznao za upload zasto stao skener ako nema upload sajta u njega ako ste od mene izvukli liste onad znajte da ce vam raditi dugo a mozete i ad neka postavite meni ili ostalima nece smetati to :)
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
namerno je tako odradjeno da vidimo sa koje strane curi...i cekali momenat da vidimo ko ce da ga iznese...nista nije lose u tome......;)
Автоматски споено мислење:

I sta sad???Vi kao face sto su vam poslali ovi ljudi tih 4350 lista?Kuda ces sa njima?Prodavati kao i ovi kraljevi sa kajgane sto rade
u zivotu nijednu listu nisam prodao,niti meni treba ,niti me to zanima......a dali na desetine hiljda ... ja ,darkon,sota i ko zna koliko nas..sta ima u tome lose......i druga stvar to je radjeno za nase potrebe i nismo nikoga terali da iznosi van i javno postavlja.....
 
Последно уредено:
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
poslali toliko liste ljudi a ja samo u jedna adresa imam oko 5380 kanala a nije ono sto svi trazu
nema tu ljutis sad ispali su onako akko sma i mislio
ali jebajga niko mene ne cita onako akko pisem svi mislu da sam lud i nesiguran u svoje teorije zavere i sta znam jos sta
a ti si mi reko za taj phpadmin al mi nisi reko sto dalje
a aj sma tebi pokazao akko adskines cela tabelaod ful panela
preko inspekt element bez ad kopiras user [po user
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
namerno je tako odradjeno da vidimo sa koje strane curi...i cekali momenat da vidimo ko ce da ga iznese...nista nije lose u tome......;)
Da otkrijete krticu ,hahaha.Vi ste pametni momci sa SF sto jest jest,mora se priznati,ali kada vas porazi neki slabic koji pojma nema o iptv i kojem ste dali nesto VI PAMETNI,pa onda ispadne da je on pametniji od sviju vas
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
Da otkrijete krticu ,hahaha.Vi ste pametni momci sa SF sto jest jest,mora se priznati,ali kada vas porazi neki slabic koji pojma nema o iptv i kojem ste dali nesto VI PAMETNI,pa onda ispadne da je on pametniji od sviju vas
blizu si istine.....a sada da li je pametniji on ili nije to neznam..ili smo hteli biti plemeniti...valjda je greska sto smo omogucili sve to na 70 coveka jer to nama sve netreba i uvek za sebe mozemo naci sami listu ako zatreba......
 
Член од
18 март 2019
Мислења
592
Поени од реакции
2.438
Nije nego lik napravi 4 profila i sa svih na PM žica liste.
A i takvih je bilo...
Jadno je napravit 4 lažna profila i skupljat liste od ljudi da bi ih uništavao... šta je to neka pakost ili ljubomora... nekome je hobi skupljat liste a neki paćenici ih namjerno uništavaju... žalosno kakvi ljudi ima...
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
blizu si istine.....a sada da li je pametniji on ili nije to neznam..ili smo hteli biti plemeniti...valjda je greska sto smo omogucili sve to na 70 coveka jer to nama sve netreba i uvek za sebe mozemo naci sami listu ako zatreba......
Neznam sta reci,i smijesno i zalosno,koliko god da su se obradovali ovi koji to skeniraju,ruzno je vidjeti na koji nacin je to doslo ovdje i sto je jos ruznije,ruzan je osjecaj kada te neko iznevjeri,a jednu ELITU u ovom hobiju kao sto ste VI sa SF,da neko izda tako,kako god zvucalo ruzno,je jadno.Gdje mu je ljudskost,lista bude i prodje,a on ljudskost zauvjek izgubi.i sam sam iznevjeren nekoliko puta,ruzan je osjecaj.Bio sam nekad na SF,vise nisam,nisam dobio nista osim jednog savjeta od @munjakg ,toga se sjecam i to je sve,ali sam vidio da znate znanje,a ovi nasi kraljevi sto ih velicaju ovdje su isti poput vase krtice,pokupili znanje od drugih i glume face ,unistavaju tudje,svoje prodavaju i tako godinama
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Ja sam ovdje na forumu podijelio lista ne znam broja od kad sam clan kajgana foruma i to cu i dalje da radim a kad VI budete toliko lista podarili mozemo da razgovaramo e sad ... kad sam pisao dao sam liste na Pm i tu je bilo hvali se a drugi kad to isto napisu javno to je normalno samo kod mene nije i sve kod mene naopako..... tj. nisam se izjasnjavao javno uopste za poslane liste na Pm a kad sam vidio da se to potencira reko sebi ajd i ja da se oglasim i dam do znanja svima kako sam darodavan i zelim da pomognem ljudima koji ne mogu doci do zeljene liste ili zeljenog programa itd.... ne samo ovdje nego i na mom forumu znaci i po pitanju molbe za neku od lista ili za nekakav program .... sjednem i trazim da bi izasao u susret coeku tj. ljudima koji su me zamolili za to isto .... znate komentarisat za slike ?? a zasto ne komentarisete moje dobro u meni? ako vec pricamo o listama ??? .... ima slikara ovdje ne zna im se broja pa ljudi moji nisam jednom rekao ovo je sve prolazno danas radi sutra ne a vama slike trn u oku cccccc pa ovdje su se ratovi vodili oko mnogo cega a slike su manje vazne .... isto tako dao sam mnogo puta do znanja sta se gleda samo nekolicina to ne vidi tako osim onih ljudi koji kazu kad vide sliku nekog programa nesta im kaze da taj isti program postoji u listi i da ce se za svoje potrebe potruditi da ga nadju ako im je od koristi dok neki ovdje zakace se za par domacihh servera i ne mrdaju sa njih ..... ja ne ... moram da dodam oglasavaju se banane sa SF-a njima nista ne valja pa ni oni sami sebi mrznja u ljudima zloba i zavidnost da Bog dragi sacuva strasno kakvi ste vi ljudi ....... ako dajem liste ne valja ako stavim javno liste ne valja ako stavim sliku ne valja pa sta vama ljudi valja? izgleda kod mene nista nebitno ..... samo uzivajte a ja cu se vec nekako snaci .....

Pozdrav
Nemoj da brines zbog nekih kojima nije pravo sta ti radis, nemogu se vecina njih ni pribliziti tebi, ni po cemu, ti si uvjek tu kad te se ljudski zapita i zamoli i hvala ti na tome
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
Neznam sta reci,i smijesno i zalosno,koliko god da su se obradovali ovi koji to skeniraju,ruzno je vidjeti na koji nacin je to doslo ovdje i sto je jos ruznije,ruzan je osjecaj kada te neko iznevjeri,a jednu ELITU u ovom hobiju kao sto ste VI sa SF,da neko izda tako,kako god zvucalo ruzno,je jadno.Gdje mu je ljudskost,lista bude i prodje,a on ljudskost zauvjek izgubi.i sam sam iznevjeren nekoliko puta,ruzan je osjecaj.Bio sam nekad na SF,vise nisam,nisam dobio nista osim jednog savjeta od @munjakg ,toga se sjecam i to je sve,ali sam vidio da znate znanje,a ovi nasi kraljevi sto ih velicaju ovdje su isti poput vase krtice,pokupili znanje od drugih i glume face ,unistavaju tudje,svoje prodavaju i tako godinama
vidi sada cu ti reci istinu...jako je glomazan vip i pravljen je sa namerom da se nesto nauci od onih koji su godinama u iptv svetu i u njega je dospevao svako ko je imalo bio vredan a vezano za iptv...i sve je bilo na dohvat ruke na preko 70 ljudi...znajuci to sve opipljivije stvari su pravljene sa okidacima a da niko i nezna da se moze odmah ugasiti ,da se vidi ko iznosi i kome ...skeneri postoje godinu i vise i izneseni su odavno znam i gde ali nikada nisu nigde postavljeni javno.....mogli smo i tada da ugasimo isto to ali nismo,ajd racunali smo neka se sluze ljudi ,ide po porukama......e sada te face koje su postavile javno,jako mi je zao sto njima nece vise raditi..a znamo sa koje strane je stiglo...nema radi vec sada ponovo.....sve ima svoje,ali kada neko igra prljavo potrebno u je uzvratiti istom merom....
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
ne sekiraj se , ljudima niko ne može ugodit , ja se tebe sjećam još sa sf foruma od prije desetak godina i bio si ok lik uvijek , ako si to ti ..taj nick je bio ..
@Sota SAMO NASTAVI SA RADOM, A NA (NE)LJUDIMA JE DA PRIČAJU... Oni će bez veze napadati radio ti dobro ili loše, a ja mislim da tebi i @zokiniko (ima još par pojedinaca da se ne naljute) nema ko šta prigovoriti jer DALI STE SEBE I SVOJE SLOBODNO VRIJEME DA BI ONI KOJI NISU IPTV UPUĆENI IMALI ŠTA GLEDATI A DA TO NE UTIČE NA NJIHOV BUDŽET i zato (bar od mene) VELIKO VAM HVALA...
Nemoj da brines zbog nekih kojima nije pravo sta ti radis, nemogu se vecina njih ni pribliziti tebi, ni po cemu, ti si uvjek tu kad te se ljudski zapita i zamoli i hvala ti na tome
Pogledajte Pm poslao liste ;)

Pozdrav
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Nikada te nisam hvalio a ni kudio tako da neznam da li sam kvalifikovan za listu .... mora da je neka dugorocna. :)

Sent from my SM-G935W8 using Tapatalk
Poslat cu ti sad 2 liste koje upravo skeniram sa exyu pa kazi valjaju li ? onako iskreno.... slucajno nabasao na server .. rok do Maj i Mart 2020 a dal ce da traju dotle ne znam

Pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom