Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Nema sta da razmisljaju odes kod
Narodna skupština Republike Srbije
pocines da dizes plakate i znamena sa YU i zahtevas da se vrati.Ali to ne smes da uradis zasto odmah ce te stavat u neki psihicki dispanser.Lako e ovde da se krijes pod nikom i da pricas gluposti u tema IPTV odi da uradis nesta za ta kauza a ne samo da pijes jedes i seres po forum.
Ti stvarno ne znas sta govoris i kome govoris ! ;) :) :D
 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
Nema sta da razmisljaju odes kod
Narodna skupština Republike Srbije
pocines da dizes plakate i znamena sa YU i zahtevas da se vrati.Ali to ne smes da uradis zasto odmah ce te stavat u neki psihicki dispanser.Lako e ovde da se krijes pod nikom i da pricas gluposti u tema IPTV odi da uradis nesta za ta kauza a ne samo da pijes jedes i seres po forum.
Koliko vidim prateci tvoj rad po forumima ti samo ovo zadnje upraznjavas...
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
558
Поени од реакции
1.340
Inace se nebi spustao na tvoj nivo intelegencije da ti odgovorim al nazalost moram. Kao prvo ja ti nisam DRUG, drugo o frustraciji, to je vasa najpoznatija bolest, a trece nije rijec ni o kakvoj vjeri ili takvo sto, procitaj posto ti je inteligencija na nivou da ne nabrajam taj nivo, shvatit ces!
A i pismenost ti nije bas jaca strana :pos:
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
104
Поени од реакции
21
Pozdrav ima li neki alat za brisanje duplikata mac combo liste.hvala

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Potrazi dobroga Psihijatra dok ti nije kasno, vi ste reagovali kako ste mogli i dobili pousima, probajte sada idiote, nebi ostali ni tamo gdje ste sada, Bolesnik si i trazi pomoc
Inace se nebi spustao na tvoj nivo intelegencije da ti odgovorim al nazalost moram. Kao prvo ja ti nisam DRUG, drugo o frustraciji, to je vasa najpoznatija bolest, a trece nije rijec ni o kakvoj vjeri ili takvo sto, procitaj posto ti je inteligencija na nivou da ne nabrajam taj nivo, shvatit ces!
Kad si glup i slep onda tako gledas na svet i zali boze u cega si ti utrosio zivot.Uopste nisam mislio na desavanja 90-tih i nisam ucesnik istih,a pripadnik sam naroda koji nikada sa nikim nije ratovao a ti ako umes izguglaj koji je to.Ziveo sam igrom slucaja u SFRJ sluzio JNA i polozio zakletvu jednom i nikad vise i ponosan sam na taj period zivota.Imam i dalje prijatelje sirom bivse drzave i niko se ne mrzi,na zalost ne mozemo da se vidjamo kao nekad.
Moj komentar je bio da su se narodi sa ovih prostora u proslosti dovoljno mucili i patili, pa im je pusteno malo vise u SFRJ. Da je bilo malo manje slobode i demokratije jos bi ona postojala.Koje proziveo to vreme shvatice o cemu govorim.
 
Последно уредено:

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Inace se nebi spustao na tvoj nivo intelegencije da ti odgovorim al nazalost moram. Kao prvo ja ti nisam DRUG, drugo o frustraciji, to je vasa najpoznatija bolest, a trece nije rijec ni o kakvoj vjeri ili takvo sto, procitaj posto ti je inteligencija na nivou da ne nabrajam taj nivo, shvatit ces!
Ti si baš u problemu....
Izješće te sopstvena mržnja i zloba!
I nije ti ovo prvi put da ispoljavaš šovinističke stavove!
Kad prestaneš da mrziš "nas" to jest kad nas sve zamrziš pa ne budeš imao koga, počećeš da mrziš "vas" a posle toga i 'njih"...
I gde si onda...ostaće ti da mrziš samog sebe, a kako mi se čini i to si počeo...
Jadno i žalosno...
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Ti si baš u problemu....
Izješće te sopstvena mržnja i zloba!
I nije ti ovo prvi put da ispoljavaš šovinističke stavove!
Kad prestaneš da mrziš "nas" to jest kad nas sve zamrziš pa ne budeš imao koga, počećeš da mrziš "vas" a posle toga i 'njih"...
I gde si onda...ostace ti da mrziš samog sebe, a kako mi se čini i to si počeo...
Jadno i žalosno...
Ljudi ,blokirajte ga,i njega i sve ostale iz tog ranga i mirni ste,,kod mene npr.ima blokirano najmanje 20-30 osoba sa kajgane kao sto je on i kompanija sa nekim reklamama i slicno,i poslije ulazis na kajganu mirno bez nervoze kao na svaki normalni forum.
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
==================================================================================================




Да нагласам уште еднаш!!!!!
Форумов,а посебно темава е за интернет телевизија,стримови,споеделување,помош и дружење!!!!
А НЕ Е ЗА ЛЕЧЕЊЕ НА НЕЧИИ КОМПЛЕКСИИИ!!!!!!!!
Којшто сака да ги лекува своите комплекси нека бара ,друг терен,,,или комуникација во приватна порака.
Сите вакви испади ќе бидат санкционирани со БАН

и сите други објави на мак адреси!!!!!




==================================================================================================
 

Kajgana Shop

На врв Bottom