Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 септември 2019
Мислења
24
Поени од реакции
4
Izgleda da majstori šopaju MAC-ove po sistemu randomov-random, sa onim truć generatorom, i to je to, nekad se pisala realna MAC adresa uredjaja, a sad ne radi 50% MAC adresa, što sigurno ne znaći da nema 50% klijenata, oni imaju novu random adresu, i počinje sve iz početka
Автоматски споено мислење:


kupuj to ako Ti se sviđa, nema od permanentnih promena u/p (kradenih) fajde, to ti kutija cigareta mesečno (2,99$)
Imam ja Nord vpn Acounta, vazdan ali mi treba za neku foru bas ovaj.
 
Член од
7 септември 2019
Мислења
24
Поени од реакции
4
jas veke go baram 3 meseca ali nisto:(
Nisi, pravu geupu trazio, ja sam dobio oko 15 za usser i pass, nemam vremena da skeniram.
Автоматски споено мислење:

Da nema ko ovdje slučajno nalog (šifru) za Sribd?
Автоматски споено мислење:

SCRIBD
Uplodujes neki dokument, ii imas pravo da skines free 2,3 dokumenta radi provereno
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Член од
23 септември 2018
Мислења
21
Поени од реакции
7
To je forum na kome ,ako slucajno zatrazis listu, Zoki obrise post pa ako se kojim slucajem pobunis on ti obrise i nalog.
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Автоматски споено мислење:

Tražio sam sa domaćom muzikom da li ima, za stranu ima more addonsa
 
Член од
19 август 2018
Мислења
148
Поени од реакции
503
MPC-HC player?
On i ne može da otvori m3u fajl. Odmah je blokirao kad sam pokušao.
Moja preporuka za plejer ti je: https://www.cherryplayer.com zakon plejer za velike liste nikad ne blokira ne baguje sto on ne otvori to sigurno ne radi ! Ima jednu "manicu" kad ubacijes listu mora se zavsavati ovako : "&type=m3u" ako se liste zavrsavaju tipa: "=m3u&output=ts" ili "&type=m3u_plus" ti obrisi sve sto je iza &type=m3u i to je to...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom