Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Moja ti je preporuka da to ne kupujes, svi ti alati imaju debug mode, dakle da napises sam konfig treba ti jedan slobodan vikend u kojem te zena nece odjebati u neki trgovacki centar u nepotrebnu kupovinu nego ga mozes odvojiti za svoj hobi, ali kako hoces, kako rekoh vec u par navrata, ja sam samo stari prdonja pa me nemojte uzimati za ozbiljno.
Majko mila pa onda tebi svaki vikend ode 200 eur auuuuu bolje da pive pijemo manje ce nas kostat :)
Автоматски споено мислење:

Ekipa riješio sa kupiti cfg. za openBullet.Nije da mi treba ali hoću malo da se zabavljam.Kad je kupim neću je zloupotrebiti i lijepiti macove po forumima.E sad ona košta 20 eura.Ako je tko ima nek se javi ,volim platiti našem čovjeku nego tamo nekom strancu.Ako ne kupiću od njega.
Nije tako on je sam nabacio svoje confing kriptovane i mijenja ih ima svasta od xxx i tih stranih gluposti plus toga sve to ide k njemu sta god ti nades i on azurira to ali nemozes da vidis skriptu otvoreno sta ti je ponudeno to vadis nema nasih domacih servera sve neke gluposti
 
Член од
15 октомври 2015
Мислења
186
Поени од реакции
105
Moja ti je preporuka da to ne kupujes, svi ti alati imaju debug mode, dakle da napises sam konfig treba ti jedan slobodan vikend u kojem te zena nece odjebati u neki trgovacki centar u nepotrebnu kupovinu nego ga mozes odvojiti za svoj hobi, ali kako hoces, kako rekoh vec u par navrata, ja sam samo stari prdonja pa me nemojte uzimati za ozbiljno.
ja sklepao odnosno prepravio config za jedan minut znaci radi saletov scaner nema potrebe da slikam
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Pozdrav svima! Dali neko ima iskustva sa sony bravia w66, dali i na koji nacin ide iptv na njemu, dakle koja aplikacija je najbolja? Hvala unapred na odgovoru!
Heh jbg, jedan od rijetkih Sony modela koji nije Android, dakle ostaje ti "klasika", SSIPTV, OTT, Fork i slicno. :(
Автоматски споено мислење:

Mali dodatak, svi koji zive uz granicu HR sada mogu gledati sve DVB-T2 programe iz HR u FHD, nisu kodirani osim onih iz EvoTV, ali to je i tako drugi par cipela, jbg.
 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
Heh jbg, jedan od rijetkih Sony modela koji nije Android, dakle ostaje ti "klasika", SSIPTV, OTT, Fork i slicno. :(
Автоматски споено мислење:

Mali dodatak, svi koji zive uz granicu HR sada mogu gledati sve DVB-T2 programe iz HR u FHD, nisu kodirani osim onih iz EvoTV, ali to je i tako drugi par cipela, jbg.
Ma dosta mu je i to, meni ostaje ovaj tvoj dodatak, pravac krov i antena ka Belju ;). Hvala druze...
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Автоматски споено мислење:

drimovi sa ovolikim bitrate-om rade besprekorno
 
Последно уредено:
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.119

Kajgana Shop

На врв Bottom