Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
Ekipa riješio sa kupiti cfg. za openBullet.Nije da mi treba ali hoću malo da se zabavljam.Kad je kupim neću je zloupotrebiti i lijepiti macove po forumima.E sad ona košta 20 eura.Ako je tko ima nek se javi ,volim platiti našem čovjeku nego tamo nekom strancu.Ako ne kupiću od njega.
 

ziko tara

fantom
Член од
28 септември 2016
Мислења
487
Поени од реакции
791
koi su ovo kanali ne rade
Автоматски споено мислење:

dobar je ima i nasija kanala
Автоматски споено мислење:


hajd ako ti nie problem kazi mi gde da ga nadzem config.ini mnogo bih ti bio zahvalan hvala
nije da ne arade sigurno se neko zakacio posto su sa jednom konekciom pa zato,moguce i da je server douwn
 
Член од
16 октомври 2007
Мислења
219
Поени од реакции
151
pa szosto da kupuvas sigurno ke ti dade nekoj samo treba da si covek od doverba ako pitis od mene jas nemam cfg od open bullet i ne rabotam so nego ali imam nekoi config
Автоматски споено мислење:

Ekipa riješio sa kupiti cfg. za openBullet.Nije da mi treba ali hoću malo da se zabavljam.Kad je kupim neću je zloupotrebiti i lijepiti macove po forumima.E sad ona košta 20 eura.Ako je tko ima nek se javi ,volim platiti našem čovjeku nego tamo nekom strancu.Ako ne kupiću od njega.
pa zosto da kupuvas sigurno ke ti dade nekoj samo treba da si covek od doverba ako pitis od mene jas nemam cfg od open bullet i ne rabotam so nego ali imam nekoi config
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Ekipa riješio sa kupiti cfg. za openBullet.Nije da mi treba ali hoću malo da se zabavljam.Kad je kupim neću je zloupotrebiti i lijepiti macove po forumima.E sad ona košta 20 eura.Ako je tko ima nek se javi ,volim platiti našem čovjeku nego tamo nekom strancu.Ako ne kupiću od njega.
Moja ti je preporuka da to ne kupujes, svi ti alati imaju debug mode, dakle da napises sam konfig treba ti jedan slobodan vikend u kojem te zena nece odjebati u neki trgovacki centar u nepotrebnu kupovinu nego ga mozes odvojiti za svoj hobi, ali kako hoces, kako rekoh vec u par navrata, ja sam samo stari prdonja pa me nemojte uzimati za ozbiljno.
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
nije da ne arade sigurno se neko zakacio posto su sa jednom konekciom pa zato,moguce i da je server douwn
radi dobra je
Автоматски споено мислење:

Moja ti je preporuka da to ne kupujes, svi ti alati imaju debug mode, dakle da napises sam konfig treba ti jedan slobodan vikend u kojem te zena nece odjebati u neki trgovacki centar u nepotrebnu kupovinu nego ga mozes odvojiti za svoj hobi, ali kako hoces, kako rekoh vec u par navrata, ja sam samo stari prdonja pa me nemojte uzimati za ozbiljno.
objasni kako da ga napisemo i sta da upisemo
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Ekipa riješio sa kupiti cfg. za openBullet.Nije da mi treba ali hoću malo da se zabavljam.Kad je kupim neću je zloupotrebiti i lijepiti macove po forumima.E sad ona košta 20 eura.Ako je tko ima nek se javi ,volim platiti našem čovjeku nego tamo nekom strancu.Ako ne kupiću od njega.
moja ti je preporuka da ne kupujes jer nikad neces naci listu osim sa jednom konekcijom i da to dobijes,i sam sa dva puta naletio za vecu sumu i dobio sam k... i ne vjeruj svakome.Ovo govorim iz licnog iskustva,sto neznaci,da ce i tebe neko zeznuti
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
radi dobra je
Автоматски споено мислење:


objasni kako da ga napisemo i sta da upisemo
Jbg, svi se kunu da im je ovo hobi i zajebancija, dakle, slobodno se odvoji jedan vikend na istrazivanje, sve potrebne informacije su vec tu, zar ne. Ako neko misli da su ove postojece skripte napisane za 10 sekundi grd'o se zajebao, neko je svoje slobodno vrijeme koje je mogao upotrijebiti na milion drugih smislenijih nacina odvojio za ovu zajebanciju, zasto bi to sad samo tako objavio? Cista logika, zar ne?
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Jbg, svi se kunu da im je ovo hobi i zajebancija, dakle, slobodno se odvoji jedan vikend na istrazivanje, sve potrebne informacije su vec tu, zar ne. Ako neko misli da su ove postojece skripte napisane za 10 sekundi grd'o se zajebao, neko je svoje slobodno vrijeme koje je mogao upotrijebiti na milion drugih smislenijih nacina odvojio za ovu zajebanciju, zasto bi to sad samo tako objavio? Cista logika, zar ne?
pitam sta i kako da upisem lako nam je da pisemo problem je sta i kako ako mozes odgovori nam
 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
Pozdrav svima! Dali neko ima iskustva sa sony bravia w66, dali i na koji nacin ide iptv na njemu, dakle koja aplikacija je najbolja? Hvala unapred na odgovoru!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom