Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 ноември 2019
Мислења
23
Поени од реакции
56
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
trebam pomoć u vezi instalacije stb aplikacije na samsung smart tv ,

skinuo aplikaciju , dobio trial verziju 7 dana i pokusavam preko sajta smart-stb.net ubaciti sve što treba ali nemam tamo nikako opciju za mac adresu , samo ID tv-a i Url ...
kad ubacim cijeli url sa mac adresom onda mi blokira aplikacija, kaže mi da sam blokiran od strane providera..
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Ma me valja ta app za samsung, batali to, mora se platiti 20e. Kupi kakav box pa na android predjes, imas danas firestick za 20e i 30e 4K ne znam odakle si al ganjaj nekog da ti nabavi

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
probaj ovo meni je https://siptv.app/mylist/
Автоматски споено мислење:

desno pri vrhu upisi zemlju recimo meni srbija ostalo znas
Автоматски споено мислење:

vazno ti je samo sa tva daskines mak sa ovog programa ubaci i vozi misko 7 dana i uplati 5,5 eura i to je to
Автоматски споено мислење:

Ma imas dosta opcja, beelink, mi box, meecol. Provjereni boxovi.
svega i svasta se prodaje dosta ima kopija kineza a sto se stika tice nikad ga nebih kupio kad crkne nemoguce ga je opravit dok kod klasicnih x96 i ostalih imas smd mos fetove na ulaz zamenis i to je to odradjeno par komada koi i dan dans rade
 
Последно уредено:
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Sto si zapeo toliko da ce da crkne? Nema garancije da ti neki box nece crknuti, pri tome crkne sti stick i ti ga reklamiras i dobijes novi. Meni je jedan crkao ali mi se ne isplati da saljem i menjam jer mi se ne cima drug iz Nemacke i zbog toga. Osim toga ja sam ga otvarao pa ga ne bi ni primili. Ima ljudi koji godinama koriste stick i nije im crknuo.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 

Kajgana Shop

На врв Bottom