Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
hakeri bi rekli - nije sve u brute force :D
O druže,al je brute force u svemu od politike do moje žene............
Автоматски споено мислење:

daaaaaaaaaaaavno sam ja govorio ovdje da se sve krije u komandama koje se zalijepe na ip:port/ i dobijes sve,a hakeri pravi se ne bave ovim stvarima
Автоматски споено мислење:


nemam puno a trudim se da dajem ono sto i ja gledam i koristim,a macova imam na hiljade ali nije to to,bezvrijedno je potpuno,samo gubljenje zivaca za onog kome se da neki mac,Jos da mogu naci na laptopu gdje sam spremio usere iz jednog domaceg ugasenog servera,koje sam vam slao na pp sa vise konekcija,otkrio sam sada da te vase usere koristi drugi server i sve su ostale sa 20 i vise konekcija,ali nemogu da nadjem gdje sam ih spremio
možda bi tu da pronađeš pomogao skener??:):)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
[QUOTEmožda bi tu da pronađeš pomogao skener??:):)
[/QUOTE]
mozda,ali liste domace koje sam dijelio ovdje prije skoro godinu sa vise konekcija sam nasao server:port/ i komanda iz glave ,sa jedne vrste servera,na kojim je radilo,ali poslije ovih zadnjih izmjena vise ne pali ,ali se opet nadje bez skeniranja,skeniranje cisto je gubljenje vremena.Jos da je skontati sta se krije na port 82 ,kojeg je cesto pominjao @saskon ,eh i tu se nesto zalijepi 100% ali..... malo sam pomaka danas napravio na tom portu ali jos nije to to...idemo dalje
 
Последно уредено:
Член од
1 мај 2017
Мислења
75
Поени од реакции
12
Ovo sto ti saljes su velika sranja sve sam isprobao ada da nista od njih ne radi forumasi ne zamarajte se ovim glupostima
Автоматски споено мислење:

Sve sto sam isprobao ama bas nista nisam uspeo da uradim cak sam ubacivo makove i m3u liste koje rade al bez uspeha ko neveruje neka se zanima .....

2019-11-19_190510.png
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
OVO JE SNIMAK 1975 ILI 6 STE kada sam ja skidao kljuceve za satelit to su bila vremena kod bokija godinama s....forum
Автоматски споено мислење:

I nemoj me pravit budalom kad sam sve varijante isprobao ama bas sve ispravne makove sam ubacivo sve sto postoi od a do s
Ne mozes s tim skenerom da skidas mac-ove sa recimo Bitke, DvaBrata, Gradine.. samo sa onih lista koje su devicePlaylist, a ne get.php... tj ne moze mac sa xtream panela, samo user/pass a to ces naci nikad.

Odmah da kazem, bar nije moglo to, ne znam koliko verzija je posle nastancovano.
Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Ne mozes s tim skenerom da skidas mac-ove sa recimo Bitke, DvaBrata, Gradine.. samo sa onih lista koje su devicePlaylist, a ne get.php... tj ne moze mac sa xtream panela, samo user/pass a to ces naci nikad.

Odmah da kazem, bar nije moglo to, ne znam koliko verzija je posle nastancovano.
Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Svaka ti cast na iskrenosti ...sve pohvale
 

Kajgana Shop

На врв Bottom