Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Nema veze koji skener koristis, svi su isti, bitno je sta upises u njega. To su samo pisljivi brute force alati i svi rade na isti princip. Iskreno, najbolji skeneri su wget i curl, ali gle cuda to su command line alati pa vecina zazire od njih. Kako rece jedan mladi kolega ovdje, mi preko pet banki nismo za hakere pa slobodno zanemari moju opasku.
Nije bitno kako se zove bitno da obavlja svoju funkciju a komandi je dosta dostupno svima samo sta niko nece da cita svi bi na gotovo a sve je vani bas sve dostupno,dokaz je samo 7000 vpn premijum razni na iptvpozitivi dostupni itd... itd....
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Jeste verujem ti sto posto tobiti isto bilo sad da ti dam semu lupam radio predajnika i kazem ti sve tije gotovo al evo ti uradi
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Da bila i baš na današnji dan "oslobodila Vukovar" od hrvata,na diku i ponos imena kojeg je nosila
Nemogu razumiti da postoji ijedan razuman covjek koji jos uvijek moze spominjati to zlo od drzave. Cega se pametan stidi, budala se time ponosi!
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Neko je trazio open bulet ,ima ga svugda ali sta ces sa njim bez odgovarajuceg configa ne sluzi nicemu.E,sad za config da se napravi pogotovu MAC config koji svi zele treba dobro zagrejati stolicu
Cak i ljudi kpji su pravi programeri koji zaradjuju brdo novaca ako nisu upoznati sa tematikom ne migu tako lako ili uopste da napisu config
Ovde od ovih hvalisavaca koji su se mucili godinama pa sad kao znaju nesto siguran sam da 99% njih ne zna da napise config
Jedino za koje sigurno znam da znaju posto sam video mojim ocima a tu ne racunam ove sa sf su Kljuki i naravno jos jedan koji je uneo revoluciju u mac skeniranju po meni trenutno najnajbolji u iptv ali covek ne zeli da se eksponira
Sem ove dvojice ovde su ovi ostali samo hvalisavci sto se tice pisanja configa
Naravno ponavljam sf ne racunam jer ne poznajem ljude sem Saskona i Sote
A ako nesto za mene pitate ja imam sve confige i cak jedan moj i nije los trudi se
 
Член од
27 септември 2018
Мислења
191
Поени од реакции
238
Koji ce ti djavo sta, imas bukvalno sve na netu, ti skeneri su puni virusa, sve sto ti nadjes zavrsi kod onog sto ga napravio jer je takvu putanju napravio u kodu. Batali to, svaki taj skener je isti.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
oni koji imaju kazu batali to a sami nista ne daju, pa izvadite te skenere sa virusima da svi izginemo vec jednom hahahhahha
Автоматски споено мислење:

Dobar si, 10 dana na forumu a odma hoce skenere, vas bezobraluk ne poznaje granice.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
jos ces i postarinu da platis burazeru
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Neko je trazio open bulet ,ima ga svugda ali sta ces sa njim bez odgovarajuceg configa ne sluzi nicemu.E,sad za config da se napravi pogotovu MAC config koji svi zele treba dobro zagrejati stolicu
Cak i ljudi kpji su pravi programeri koji zaradjuju brdo novaca ako nisu upoznati sa tematikom ne migu tako lako ili uopste da napisu config
Ovde od ovih hvalisavaca koji su se mucili godinama pa sad kao znaju nesto siguran sam da 99% njih ne zna da napise config
Jedino za koje sigurno znam da znaju posto sam video mojim ocima a tu ne racunam ove sa sf su Kljuki i naravno jos jedan koji je uneo revoluciju u mac skeniranju po meni trenutno najnajbolji u iptv ali covek ne zeli da se eksponira
Sem ove dvojice ovde su ovi ostali samo hvalisavci sto se tice pisanja configa
Naravno ponavljam sf ne racunam jer ne poznajem ljude sem Saskona i Sote
A ako nesto za mene pitate ja imam sve confige i cak jedan moj i nije los trudi se
Ni ja nemam neku osobitu potrebu da se eksponiram, naglasio sam u par navrata, u svakom slucaju hvala na pohvalama drug. ;)
 
Член од
12 ноември 2019
Мислења
64
Поени од реакции
22
Ajde jedan mac u pp,nemam nijednu exyu listu,može od bitke,gradine,dva brata,od bilo kog od ovih servera
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Ljudi,nemoj da vas zamajavaju sa tim da sami pravite config za te skenere,nije to bas lako,onaj sto vam kaze zagrijte stolicu pa napravite sami taj te navodi na pogresnu stranu ,jer ako neko nemoze da nadje sam sebi listu od svih ovih mac_ova a ima ih na hiljade sto je objavljeno odje i kod sultana u zadnjih pola godine onda ne treba da ide na veci nivo.
I taj config za mac sto se spominje a imam ga i ja ,nije svak za sebe pravio,vec ga je napravila jedna osoba i podijelila grupi ljudi oko sebe,nemojte da mislite da su odje sve hackeri, jedan ili dva znaju nesto vise a ostali su samo prepisivaci..
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Kad smo vec kod tih "hakerskih" sranja, zna li neko izvaditi listu (ne mac, jebes to) iz ovih zadnjih ministra verzija?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom