Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
laku noc skenirasi na veliko i malo sa po 1 konekcija
to vas pravi dobri majstori u ovo hobi produzite dalje
kako umete i znate najdobro a ja cu ovako sa strane samo posmatrati
i uzivati u vase svakodnevne svadje to me nekako smiruje
Znas sta me cudi kod tebe ovo mac to je za dijecu al ima jedna vrhunska stvar za skidanje listi sa jednog..... cudno da im to jos nisi objasnio ili neznas za to.... jednostavno zajebancija to se zove kad drugi rade za tebe hahaha,vidim da jos niko to ne radi barem se nije hvalio tako da uzivancija do daljneg heheheh,nema sta nema svih vrsta listi na tisuce,kad otkris o cemu se radi slobodno stavi javno al oces morgen nikad ni onda hahahah
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Znas sta me cudi kod tebe ovo mac to je za dijecu al ima jedna vrhunska stvar za skidanje listi sa jednog..... cudno da im to jos nisi objasnio ili neznas za to.... jednostavno zajebancija to se zove kad drugi rade za tebe hahaha,vidim da jos niko to ne radi barem se nije hvalio tako da uzivancija do daljneg heheheh,nema sta nema svih vrsta listi na tisuce,kad otkris o cemu se radi slobodno stavi javno al oces morgen nikad ni onda hahahah
Ali zato znam ja... Taj 'alat' koristimo i imamo svi... Jeli tako..
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ja sam dosao 1971 kao mladi covjek.....velika razlika.
Автоматски споено мислење:


Ha,ha ....pitaj svoga sefa...
Ja mislim da je majstor ili se samo hvali....
Pitaj Zokiniko ili Sota ako si sa njima dobar.
Pozz
Nisam majstor ja sam samostalni umjetnik i fukavac je moj kucni prijatelj tako da se mi dobro znamo i sad zajedno treniramo koliko mozemo popit a i ima on to tako da .....
Автоматски споено мислење:

Ali zato znam ja... Taj 'alat' koristimo i imamo svi... Jeli tako..
Nije alat u pitanju nema veze sa alatom i nije za drem
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Nisam majstor ja sam samostalni umjetnik i fukavac je moj kucni prijatelj tako da se mi dobro znamo i sad zajedno treniramo koliko mozemo popit a i ima on to tako da .....
Автоматски споено мислење:


Nije alat u pitanju nema veze sa alatom
Ma znam, vidiš da je pod navodnicima
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Znas sta me cudi kod tebe ovo mac to je za dijecu al ima jedna vrhunska stvar za skidanje listi sa jednog..... cudno da im to jos nisi objasnio ili neznas za to.... jednostavno zajebancija to se zove kad drugi rade za tebe hahaha,vidim da jos niko to ne radi barem se nije hvalio tako da uzivancija do daljneg heheheh,nema sta nema svih vrsta listi na tisuce,kad otkris o cemu se radi slobodno stavi javno al oces morgen nikad ni onda hahahah
de posalji da samo provjerim dali je isto kao ovo sto ja imam:):):)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Nemoj da mi neko nesto kaze, ako se pohvalim sa necim, ili okacim neku sliku, znaci ......
Ja ne skeniram, da pronadjem 100 usera i stvorim mogucnost da delim liste, ali zato udjem npr. na neki .... i pokupim 20-ak lista za 10 minuta,(2 domace) koje traju (neke i duze vreme) koliko traju, pa iduce nedelje opet, i tako... parola snadji se, nije iptv svet za lenje ljude, svi bi da kliknu i gledaju liste godinu dana, nece da moze ! ;) :P :D
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom