Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

CtX

Член од
10 јануари 2018
Мислења
187
Поени од реакции
296
Pa cuj pitaj onog ko te banovao... ja nisam... uostalom da skratim.. svi ste vi u pravu ja imam svoj mir :)

Pozdrav za tebe i sve vas kojima sam ja prvi pruzio ruku pomirenja na sva vrijedjanja... provokacije... i omalovazavanja upucena meni dok vi imate svoj ponos.... ja nisam zlopamtilo......
Kakav njihov ponos to su ljige od ljudi
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
E svasta ... pa ko si sad ti da nekom sudis? Mozes ali u sebi... nemoj me tjerat da budem kao @hopcup ... to se mozr desiti u momentu .... sta cu objavit ja znam
Pozdrav
Sad kad imas lizalicu sad si frajer aj ne prci se samo ti objavi sve je to sranje ti macevi,a i nisi nista bolji od crowa sto puta si gora baba tracara i hvalisavac prve klase
Автоматски споено мислење:

Kakav njihov ponos to su ljige od ljudi
Sta tebe bosanac muci u zivotu lijeva ili desna stran mozga
 

CtX

Член од
10 јануари 2018
Мислења
187
Поени од реакции
296
Sad kad imas lizalicu sad si frajer aj ne prci se samo ti objavi sve je to sranje ti macevi,a i nisi nista bolji od crowa sto puta si gora baba tracara i hvalisavac prve klase
Автоматски споено мислење:


Sta tebe bosanac muci u zivotu lijeva ili desna stran mozga
Hahah nemuci mene nista za razliku od vas pojedinih kad neko nesto objavi ili napise odma skacete koda je sve vase a malo si se zeznuo za to bosanac!! ali neka ti bude bosanci nisu losi ljudi
Hahah pa samo ti gledaj po ip adresi odakle je ko haha
 

CtX

Член од
10 јануари 2018
Мислења
187
Поени од реакции
296
Ja neznam ovog clana @Sota niti ovog @hopcup ali citajuci i prateci ovaj forum ova dva clana su za ove ljige od ljudi institucija
Lp
 

Kajgana Shop

На врв Bottom