Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 септември 2019
Мислења
53
Поени од реакции
99
Jutro!
Автоматски споено мислење:

Znam da vjerojatno nitko neće, al da ipak probam
Ako ima tko config iptv MAC za openbullet pp :)
 
Член од
7 септември 2019
Мислења
24
Поени од реакции
4
Real Url: bitkananeretvi.dyndns.org:8000 Status: Active Created: 12-03-16 18:23:20 Expires: null Active Connections: 24 Maximum Connections: 100 Formats: "m3u8","ts"

Real Url: ksportiptv.com:1557 Status: Active Created: 17-07-19 11:05:06 Expires: null Active Connections: 1 Maximum Connections: 10 Formats: "m3u8","ts","rtmp"

Real Url: zdravahrana.dyndns.tv:8000 Status: Active Created: 26-09-18 22:44:46 Expires: null Active Connections: 3 Maximum Connections: 15 Formats: "m3u8","ts","rtmp"

Real Url: two-brothers.dyndns.tv:8000 Status: Active Created: 22-07-19 19:25:01 Expires: null Active Connections: 7 Maximum Connections: 15 Formats: "m3u8","ts","rtmp"

Real Url: mypanel.tv:8080 Status: Active Created: 01-01-70 00:00:00 Expires: null Active Connections: 158 Maximum Connections: 1000 Formats: "ts"



sad samo nadjite user i pass i uziwajte

pozdrav
Автоматски споено мислење:

Real Url: d-box-iptv.navarrotv.com:8000 Status: Active Created: 01-01-70 00:00:00 Expires: Null Active Connections: 25 Maximum Connections: 50 Formats: "ts"

Real Url: d-box-iptv.navarrotv.com:8000 Status: Active Created: 01-01-70 00:00:00 Expires: Null Active Connections: 556 Maximum Connections: 1000 Formats: "ts"

Real Url: d-box-iptv.navarrotv.com:8000 Status:Active Created: 01-01-70 00:00:00 Expires: Null Active Connections: 228 Maximum Connections: 1000 Formats: "ts"
Ne mozes da nadjes pasvord, isto kao da trazis iglu u plastic sena.
Автоматски споено мислење:

Sa kojim skenerom ovo mogu da skeniram?
 
Последно уредено:
Член од
7 септември 2019
Мислења
24
Поени од реакции
4
Pozdrav, moze li se izvuci i gledati lista kanala iz Orion tv aplikacije na neku drugu aplikaciju android tv boxa? Odgovor moze u pm. Hvala
Moze preko URL snoopera netraju dugo linkovi posto se menjaju posle par Dana.
Автоматски споено мислење:

Ako neko treba sve moguce konbinacije MAC za mag uredjaj neka se javi, ukupno 16M MAC adresa
Jel moze meni?
 
Последно уредено:

dul

Член од
10 ноември 2019
Мислења
4
Поени од реакции
0
A tu ste lesinari lad treba elmu986 banovati jer je postirao liste, a onoga olosa kad na nacionalnoj osnovi prjetj da ce da bjezi aa traktorima kao 92 niste. Sram da vas bude cjeli admin tim
[/QUOTE]
Poznaje li ko od vas ,,Synchronic IPTV player,,
Автоматски споено мислење:

problem sa Synchronic IPTV player: unesem url,username i password - traži i tu stoji.
Автоматски споено мислење:

Radi li neko sa Synchronic IPTV player
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Sad sam sto posto uvjeren da vas nekolicina ovdje pobegla iz umnobolnice pa lijeci
Ja sam izbrisao Post da se nekom nebi smucilo :D:D:D:D
Pozdrav
Ajde sota prestani nas vise smarati ko da smo mi reterdirani pa neznamo sta i kako radi i to bolje od tebe vecina ovdje .Skuzili smo otkrio si kako skenirat maceve uzivaj dijeli na pm i prestani se vise javno blombirat ko malo dijete si ponavljas se svaki dan sta ti je jel si senilan.Vec godinama se prcis i nesto dokazujes imaju ljudi to sve nemoj stalno reprize ubacivat na forum.
Автоматски споено мислење:

ma ne vredi ti taj server u stb nista stuca im sve
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Sad sam sto posto uvjeren da vas nekolicina ovdje pobegla iz umnobolnice pa lijeci

Ajde sota prestani nas vise smarati ko da smo mi reterdirani pa neznamo sta i kako radi i to bolje od tebe vecina ovdje .Skuzili smo otkrio si kako skenirat maceve uzivaj dijeli na pm i prestani se vise javno blombirat ko malo dijete si ponavljas se svaki dan sta ti je jel si senilan.Vec godinama se prcis i nesto dokazujes imaju ljudi to sve nemoj stalno reprize ubacivat na forum.
Автоматски споено мислење:


ma ne vredi ti taj server u stb nista stuca im sve
Heh, do nedavno je bio nekakav precutan dogovor da se ovi skeneri ne dijele kako bi se imala kakva takva kontrola. Naime, dok je to posjedovalo par ljudi moglo se kontrolirati kome si dao mac i pripadajucu listu, obzirom da su ti serveri prnjavi kakvi jesu nije se desavalo da na jednom macu visi par ljudi pa da to sve skupa trza i steka. Ali gle cuda, u svjetlu napretka i promjena sada svi imaju skenere, drndaju po manje vise istim serverima i sto je jos zanimljivije istim mac kombom jer se nikom ne da pisati svoj. Rezultat, na jednom macu imamo 10-15 ljudi i normalno da to trza i ne sluzi nicemu. Napredak je ocit, sad se ne moze gledati pola stvari koje su se prije mogle gledati, ali zivio napredak! :jeeee:
Doduse, ovo je samo stav jednog starog prdonje koji ima debelo preko pet banki, kako rece jedan mladi kolega nedavno, nismo mi stari grobovi za hakere, na mladjima svijet ostaje. :)
 
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
imo tko kakav link ili zna na kojoj listi ima serija senke nad balkanom 2 ,vidim da sbb blokira forume zbog prikazivanja ,može na pp ,hvala unaprijed
 

Kajgana Shop

На врв Bottom