Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Nemoj bgt , nezelim ni u kakvom smislu se raspravljat s tobom , slucajno se znamo i to je to . Datumi , mac , iptv itd. za mene je davna proslost kao i ti , reko sam ti nije bila namjera , slucajno sam te zakacio ! Ziv ti i zdrav bio samo uzivaj !
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Nemoj Inter bgt se provaljivat , ScrapeBox , Xenu :) to znas ko i ja ,nikad se MAC nije rucno vadio a te scripte su nastale godinu , dvije poslije ovih chekera !
Tu gresis
Inter Dsuki dok su jos bili bliznji i nedodirljivi sa malom ekipom oko sebe su vadili MAC samo rucno pa sta ubodu, hahaha zamisli koji je to poso bio
Dok se nisu pojavili ozbiljni igraci a ovi prikupili svu slavu haha
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Opet sam sebi kazem suti al' jbg moram. :(
Jeb'o vas ti klanovi, ovaj je s ovim, ovaj s onim, ovo je hobi i zajebancija, usput se moze pomoci nekom da dodje do kakve liste i sve pet. Nase nesuglasice pomazu samo vlasnicima panela, nikom drugom. :(
Samo napred, svadjajmo se, mozda zatvorimo jos koju rupu u ovim panelima pa ce jos vise ljudi ostati "na golu", ljudi kojima iz nekog razloga ovo sve skupa treba. :(
Kako obicavam reci, ovo je moje misljenje po pitanju svega, ne znaci ni po kom osnovu da sam u pravu.
 
Член од
19 февруари 2016
Мислења
27
Поени од реакции
2

Kajgana Shop

На врв Bottom