Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Dsuki stvarno si naporan vise , ti i Inter ste 24 sata skupa visili na Skype, ako ste se razisli , sto i kako koga to briga vise ! A o vasim tehnikama hakovanja i provaljivanja itd. mislim da vam nije bilo tudzeg znanja i scripti vjerovatno bi i vas dvojica trazili liste po netu , ostavi se corava posla ako kome hoces pomoc , pomozi ako ne opet ok ! Uglavnom prestani lagat sam sebe , onaj ko je samo malo iskren i vec godinama u ovim glupostima priznat ce da je 70% poteklo svega sa SF-a , nemoj vise ni sebe ni druge uzivaj u tom sto imas dok nije stalo :) a pusti druge nek tjeraju svoj fol . Pozzz za Kajganu i sve njene clanove !
zajebo si se za macove nije krenulo sa sf
nego se rucno vadilo ,pa onda java scripta napravljena od covjeka koji nije nikad cuo za sf jos krajem 2017ako govorimo o x panelima
Snapshot (2019-11-08 11-06-38).png
tad vec komplet paneli gradina ksport braca itd
 
Последно уредено:
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Dsuki stvarno si naporan vise , ti i Inter ste 24 sata skupa visili na Skype, ako ste se razisli , sto i kako koga to briga vise ! A o vasim tehnikama hakovanja i provaljivanja itd. mislim da vam nije bilo tudzeg znanja i scripti vjerovatno bi i vas dvojica trazili liste po netu , ostavi se corava posla ako kome hoces pomoc , pomozi ako ne opet ok ! Uglavnom prestani lagat sam sebe , onaj ko je samo malo iskren i vec godinama u ovim glupostima priznat ce da je 70% poteklo svega sa SF-a , nemoj vise ni sebe ni druge uzivaj u tom sto imas dok nije stalo :) a pusti druge nek tjeraju svoj fol . Pozzz za Kajganu i sve njene clanove !
i kakvo hakovanje koga ja spominjem ovdje komentarisem samo udjem podijelim koju listu ili mac ako je to zabranjeno onda ok uopste neulazim u bilo kakav komentar nego pomognem koliko mogu
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Nemoj Inter bgt se provaljivat , ScrapeBox , Xenu :) to znas ko i ja ,nikad se MAC nije rucno vadio a te scripte su nastale godinu , dvije poslije ovih chekera !
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
i kakvo hakovanje koga ja spominjem ovdje komentarisem samo udjem podijelim koju listu ili mac ako je to zabranjeno onda ok uopste neulazim u bilo kakav komentar nego pomognem koliko mogu
Sory stvarno te nisam imo namjeru spominjat nego tvog bivseg partnera :) koji zamara vise prozivkama i hvalisanjem ti si za cudo bozije vratio se na zemlju , :kruna: !
pozzz
 

Kajgana Shop

На врв Bottom