Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ne vredi ti taj server nista stb im ocajan navece im sve puca
Автоматски споено мислење:

U pravu si.Da nebi ispalo da se falim,u mene je sin peta godina fer-a,radi već godinu dana u jednoj firmi,a ovi ga dana već su zvali u još dvije da kod njih počme raditi.Samo završi pravi fax netreba ti Njemačka!
Pa normalno da netreba njemacka ko ima u glavi a ne u nogama hahah.
Treba ulagat u znanje a ne u iptv i visenje na forumu i djeljenje listi
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
U stbemu imas mogucnost odabrati vise playera, onaj osnovni ijk bi trebao biti "najkompatibilniji" ali ne moze pustiti sve strimove. Zato imas exo player, u novijim verzijama stbemu se pokazao jako dobar. Imas i mogucnost da za svaki kanal odaberes poseban player ako u meniju media player stavis na auto ali onda oznaci onu kucicu: media player per channel. Tada imas mogucnost da za neke strimove koji ne rade promjeniti player kako hoces.
Istina ali zalosno sta im samo oko 10°% radi kako treba stb ostalo ne vredi ja imam oko 200 servera i samo 20 radi kako treba navece ostalo sve smece
 
Член од
27 септември 2018
Мислења
191
Поени од реакции
238
Tebimozda i nije dobro jer cijele dane visis po netu i kljanjate se jedni drugima u postovima i ne vredaj one koji imaju fakultet ako ga ti nemas ili ako si jos balkonja koji nemac dijecu kad ces skolat djecu na fakultetu i kad ti se zaposle za tjedan dana nakon faksa onda ces znat cijenit fakultetski obrazovane ljude.A da se ne moze uspijet u Hrvatskoj to nije istina lenguze kukaju sta mislis da ruze cvataju vani nema ti boljeg zivjet na svojoj grudi i stvarat,svako ko oce radit moze uspijet.Evo ko zeli u sjevernoj Hrvatskoj imat placu 30000 kn nek mi se javi sredim mu posao odmah,a to sta neko oce preko ili vec ima tamo nekog nek izvoli ja imam dosta familije preko i znam da nisu uspjeli u zivotu osim kuce nemaju nista jebes tudu drzavu jebes ako nisi sposoban nesto stvorit u svojoj ja to ne priznam moze se ko oce najlakse je kukat isto i sa listama umjesto da naucite vi se kljanjate onima koji su gori od vas koji neznaju ni jednu registraciju napravit uzas
a jbg sta cemo ako svi zavrsimo faks?
Ko ce hljeb da napravi u pekari, ko ce auto da popravi, ko ce zgradu da sazida, ko ce da transportuje od A do B....ako ovo fali onda mozes slobodno dupe da obrises sa svojom diplomom ili da ju popapas za rucak. Mene sto se tice meni je dobro, ne zalim se, ali je mnogima na Balkanu lose, ako je tebi Bogu hvala dobro onda mi je stvarno drago za tebe, ali razumi da je vecini lose........u starom sistemu su svi mogli da zive od svog rada a danas malo morgen. Iritantno je da stari sistem pljujete najvise vi iz Hrvatske koji ste najvise profitirali od autoputeva do hotela po moru koje su gradile firme iz BiH i Srbije i koji su manje vise oteti devedesetih godina. Cio Balkan je na koljenima htio ti to priznati ili ne, samo kriminal cvjeta i nista vise.

PS Jel moras u svakom svom postu direktno ili indirektno da spominjes @zokiniko?
Kao da imas traumu neku jbg :)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Istina ali zalosno sta im samo oko 10°% radi kako treba stb ostalo ne vredi ja imam oko 200 servera i samo 20 radi kako treba navece ostalo sve smece
Bitno da onih jedan, dva rade kako treba. ;) . Zena gleda svoje serije bez trzanja a ja s mirom u bircu pijem zuju. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom