Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
pa na toga lakija333 sto unistava m3u liste
to ti je pola lakija, čitav laki(ako je) onda je666
Автоматски споено мислење:

imam jednu iptv od istog prodavača sa tri različita servera ni jedan server neda da se skine lista ali liste rade sve tri , ima li tu kakva fora da na neki drugi način skinem listu osim simple playera da netrebam skenirati slično toj varijanti kako se inače skida lista tog tipa iptv liste (ovo inače neradi ) http://live.stream24.pro:8000/get.php?username=enricoAtripExPicBar&password=Gl86Lg2M&type=m3u
to ti je "Xtream Codes Reborn", nemaš Ti za to pušku, probaj lakše.
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Sto bi mi i slao ima ko ce meni da da liste koje mi i dan danas rade i koji me je dosta naucio kako da skidam m3u liste mak adrese i takodze veliki pozdav za moga ucu ZOKINIKA
Uzmi si ga doma hahah jebote
Автоматски споено мислење:

Cemu tolika frka oko skenera . Ja nemam skener , ali ima dosta specijalizovanih sajtova i foruma koji objavljuju razne liste i adrese.
Tu si u pravu ima stranih sajtova vip na tisuce maceva ima tamo,za sicu imas sve i ne patis se
Автоматски споено мислење:

Uz duzno postovanje prema tebi Inter I svim znalcima ove teme ,Ali tako je to kada verujete pogresnim I napadnim ljudima koji su samo uz " dobro jutro ,dobar Dan, laku noc " itd ,itd.. nabili broj postova pa kao "aktivn"i clanovi nagradjivani VIP clanstvom pa cak I do adminitratora dogurali dobili skripte skenere i .... sad su glavni!? I sve ode u... Honduras.. A kad mi amateri ,hobisti zatrazimo ili pitamo kako do liste ,onda slede odgovori tipa " samo prijateljima dajem " a ko je pravi prijatelj je pravo pitanje..Pozdrav svima!
P.S.Svrha ovog posta nije vredjanje ili omalovazavanje NIKOGA vec cisto moje zapazanje .
Zna se ko deli sakom i kapom i ko je rasirio sve i razjebao jer mu bitno da ga neko uzvisuje.I svoju guzicu bi dao da ga neko pohvali zato se i prosirilo svakakvim budalama koji su sad promjenili nick i sad su frajeri.Zato apeliram na ove gazde panela dajte vise svi postavite te tokene
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
ja sam samo par mjeseci u iptv
B3H3M07H

za tebe sam čuo od svih ljudi samo da si ljiga ,ali baš od svih zato se mani dsukija ,ne ulizuju mu se samo tamo već i tu hahhaha
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Dzaba im tokeni i playtokeni,ovo je za veliki broj ljudi igra,hobi i zabava,i uvijek ce se naci nacin da se nesto gleda,ljudi razbijaju mnogo jace stvari a ne ovu iptv.I dzaba sve ovo javno objavljivanje mac_ova ili samo jednog kanala izvadjenog iz liste,to od 100 forumasa sto vidi najvise 10 zna to iskoristit,ovim ostalim treba samo kompletna m3u lista da se servira da bi je on mozda mogao koristit i to sa znakom pitanja.
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
Dzaba im tokeni i playtokeni,ovo je za veliki broj ljudi igra,hobi i zabava,i uvijek ce se naci nacin da se nesto gleda,ljudi razbijaju mnogo jace stvari a ne ovu iptv.I dzaba sve ovo javno objavljivanje mac_ova ili samo jednog kanala izvadjenog iz liste,to od 100 forumasa sto vidi najvise 10 zna to iskoristit,ovim ostalim treba samo kompletna m3u lista da se servira da bi je on mozda mogao koristit i to sa znakom pitanja.
Pa ipak malo manje provokacije druže, tako se sve multiplicira,znaju šta znaju
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
ja sam samo par mjeseci u iptv
B3H3M07H

za tebe sam čuo od svih ljudi samo da si ljiga ,ali baš od svih zato se mani dsukija ,ne ulizuju mu se samo tamo već i tu hahhaha
Samo se ti ne javljaj. Svi ste vi tamo pametni mnogo, ljudi nisu baš toliko naivni kao što vi mislite. I ja tu stavljam tačku na svu dalju raspravu.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Panel hajde malo oladi više sa tim prozivkama, nisi više nikome zanimljiv, preterao si, to prosipaj negde tamo gde se tebi ulizuju.
Ti prdonjo nauci se ne ubacivat u necije pisanje nit sam se tebi obratio tako da ne guraj se u raspravu koju ne vodim sa tobom.Nadi si sebi ravme i sa njima laprdaj a mene se okani sa takvim ne suradujem lipicamerima
 
Член од
27 мај 2016
Мислења
57
Поени од реакции
65
pozdrav ljudi, da li neko može da mi objasni sledeće: kada ubacim u stb emu neki mac i učita listu (nije važno koju, sa raznim listama je isto), zašto recimo neki kanal ima ton a nema sliku? Ima kanala koji se normalno vide, ima koji su crni, ima koji stanu ali me ovi sa tonoma bez slike zanimaju šta je sa njima* I da li ima veze koji je player označen da se koristi u stbemu?
 
Член од
27 септември 2018
Мислења
191
Поени од реакции
238
Imali smo.. ..,a po farmerice išli u Trst,pa ih po troje obučemo a talijanski policajac kaže:"ladno,ladno mali partizano".Ništa mi nismo imali,jedno auto u dva sela,sad više auta nego članova obitelji.Nisi mogao poslati djecu u srednju školu,danas malo tko da nema fakultet i masa toga da sad ne nabrajam!
Masa ima fakultet a nikad vecih debila kojima je bitno samo kako se zoves i kako se bogu molis
Автоматски споено мислење:

U Hrvatskoj je super nista nam ne fali
Автоматски споено мислење:


ja ne pusim hahah
jest, jest...........neznam samo ko putuje u tim punim busovima prema zapadu, da nisu marsovci mozda?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom