Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 октомври 2019
Мислења
558
Поени од реакции
1.340
15 dana i dan dva nije isto:) Listu das kome ti mislis da mu stvarno treba.Evo npr.meni:)
Автоматски споено мислење:

@Starbucks1
Salim se.Ja imam jednu listu,koju sam dobio od zokaniko,koja jos radi i ne treba mi druga.Ne hvalim se okolo,cutim i gledam dok moze:)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
15 dana i dan dva nije isto:) Listu das kome ti mislis da mu stvarno treba.Evo npr.meni:)
Автоматски споено мислење:

@Starbucks1
Salim se.Ja imam jednu listu,koju sam dobio od zokaniko,koja jos radi i ne treba mi druga.Ne hvalim se okolo,cutim i gledam dok moze:)
Pametno i korisno, poslao sam ti listu ! ;)
 
Последно уредено:
Член од
14 октомври 2019
Мислења
68
Поени од реакции
54
lista koju sam dobio od Sote juce je mnogo dobra i stabilna. Nadam se da ce trajati onoliko koliko je predvidjeno.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
lista koju sam dobio od Sote juce je mnogo dobra i stabilna. Nadam se da ce trajati onoliko koliko je predvidjeno.
3 liste ;) ne sad da se hvalim ali... po meni jedan od servera koji ispunjava obecano ;) to sam napisao neki Dan jer se radilo bas o tom serveru ... listu sam poslao mislim da je bio Juni 2019 i rok je bio do 09.2019 ... provjerio listu i dotican produzio do 04.2020-te ...ako ti stane ima zamjena ;) ................................

Pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom